Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [mechanika] E38 jakby wiecej pali 4.0 '94r

  1. #11
    Mi teraz moja w dni zimowe pali 18-21 litrow po miescie , oczywiscie jazda dosyc dynamiczna ...

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    A mi za 200 zeta wachy 98 ....trzyma do rezerwy 2 dni :D

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    A mi za 200 zeta wachy 98 ....trzyma do rezerwy 2 dni :D
    A ile to KM ? :D

  4. #14
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Hmmm na Chełmską do wytwórni Filmów Fabularnych ... z ursynowa niecałe 12 km rano zimny i wieczorm zimny 12-13 przez orlen po (po zakup) 5 królewskich....i do domu na kochany ursynów raptem 15 km do garage...na noc...i to samo na poranek...(ale trzymam go dopóki po odpaleniu nie drgnie strzałka po 6-8 min ze stopu na lekko zimny niebieski 5 mm..)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hmm czyli widze, że mi wyjątkowo mało pali :)
    W trasie nigdy nie przekroczyłem 13, nawet jakbym jechał 220 (oczywiście nie non-stop). Kiedyś jeszcze poprzednia E38 jak ją kupilem w HAMM, wracając (grudzień) łykneła dokładnie 12,9 przy czym jazda w granicach 160-230... z przewagą 190/200

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    A mi pali 29 gazu i niewiem co jest :( Chyba bede jeździał na benie :D

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Johny
    A mi pali 29 gazu i niewiem co jest :( Chyba bede jeździał na benie :D
    Jaka instalacja ? Jakie wtryski ? Jaki program ?

    Hmm wymnieniales filtry gazu ? kiedy podlaczales instalacje gazowa pod komputer ?

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Trolu widze już się wczówasz w gazownika :) heh czekam na czasy gdy bedziesz mi autko na gazie badal :)

  9. #19
    Nic sie nei wczuwam proste pytanie :) Tak jak o zawieszenie ktore stuka taki odruch :)


    Zmieniam fach wiec wiesz :P :D

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    JUż wspominałem, taki mieszaniec wtryski zavoli i komp jakiś MWM, podejrzewam, że parownik klęka ponieważ: jade na kick downie albo idzie jak gówno albo przy 4 tyś sie nagle muli i idzie do końca zmieni bieg i idzie, a czasami zapier....? Pewnie parownik niewyrabia i może podaje ciecz i tyle pali, w tym tyg. pojeżdże na benie. Kurcze musimy sie jakoś styknąć i musisz luknąć swoim fachowym okiem Trolu, bo w Poznaniu jest z tym lipa, a facet ze swarzędza też tego nie ruszy. Wypowiedz sie Trolu Dodam, że jeżdzę tak do 2 tys obrotów do 70 jak dziadek. ;) A i filtry od gazu wymieniałem, na regulacji niby wszystko ustawione, resetowałem też kompa i NIC!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •