Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: (e38) Proszę o opinie o tym aucie.

  1. #1
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok

    (e38) Proszę o opinie o tym aucie.

    Mój dobry kolega jest zainteresowany kupnem tego auta. Co o nim myślicie? Czy silnik 3.5 nie jest za duży na pierwsze BMW? Do tej pory jeździł WV i Audi. Jak się kształtują koszta utrzymania?

    http://otomoto.pl/bmw-735-skora-navi-tv-C10766300.html

    Proszę o szybką opinię.

  2. #2
    Sam samochód wygląda dość interesująco i na pierwszy rzut okiem nie budzi wątpliwości. Co do kosztów - poszukaj trochę, sporo na temat eksploatacji było na forum.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Auto wyglada na zdrowe po zdjeciach, fotele w ladnym stanie ogolnie mysle ze warto podjechac i zobaczyc z bliska. Co do silnika to musisz sobie sam odpowiedziec niestety jesli bedziesz nia pomykal po zatloczonym miescie to kilkanascie litrow napewno wciagnie. Reszta kosztow jest zalezniona od stanu w jakim dane auto sie znajduje, mozesz wsadzic 10tys w pol roku a mozesz tysiac zalezy co w niej siedzi.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Wydaje mi się że dolna listwa w przednich prawych drzwiach jest jakaś inna w porównaniu do reszty.

  5. #5
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Dziękuję wszystkim za opinię. Byc może dzięki temu nasze grono się powiększy o następne ładne 7er.

    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Wydaje mi się że dolna listwa w przednich prawych drzwiach jest jakaś inna w porównaniu do reszty.
    Też to zauważyłem. Czy w wersji po lifcie dolna częśc samochodu (progi i zderzaki) nie powinna byc w kolorze czarnego matu?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez tomassi99

    Też to zauważyłem. Czy w wersji po lifcie dolna częśc samochodu (progi i zderzaki) nie powinna byc w kolorze czarnego matu?
    Ta dolna listwa prawdopodobnie nie została nasunięta do samego końca, stąd różnica w refleksie świetlnym. Co do koloru progów i listew, w poliftowych autach obie opcje są dopuszczalne.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Auto na zdjęciach wygląda ładnie ;), ale w rzeczywistości nie wiadomo jak jest :(
    Widzę również, że dodaje gratis pełny bak paliwa ;)

    Pozdrawiam

    P.S. Jeśli jesteś zainteresowany to mam podłokietniki w skórze oraz tunel w takim kolorze jak na zdjęciu(oczywiście po zakupie auta pytanie będzie miało sens ;))

  8. #8
    Wygląda bardzo ciekawie. Może warto podjechać?

    Danek_25 jest z Zambrowa - napisz do niego - może wie cos na temat tego samochodu. Zapowiada się ciekawie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wygląda całkiem ok, cena w normie (bez przesady w żadną strone). Jak koledzy piszą warto podjechać zobaczyć.

    Jak na pierwsze BMW silnik 3.5 nie jest za duży, tylko trzeba umieć poruszać się autem takich gabarytów. Jeżeli ma się poukładane w głowie to i 5.0 będzie odpowiednie. A jak nie to cinquocento w holenderskim gazie może być za szybkie ;D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szczuplyfm
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    104
    BMW
    e38 735i '98
    Skąd
    Młoszowa
    fajna beata

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •