Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z elektryką i centralnym:(

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7

    Problem z elektryką i centralnym:(

    Witam zakupiłem ostatnio BMW e32 750. motor ok tylko jak jest zimno to na poczatku troche nierowno chodzi ale po chwili ok:P
    Gorszy problem to elektryka. mam pytanie na ktore nie moge znalezc odpowieNa poczatku napisze że w moim aucie jest zamontowany jakis inny niz seryjny alarm i centralma razem w jednym sterowniku. Problem jest taki ze jak jade i np włacze wycieraczki to zaczynaja mi migac swiatła awaryjne tak jakby właczył sie alarm ale sygnału nie ma tylko piczy cos z tyłu jak dodaje gazu albo na dziurach, problem jest o tyle powazny zamknałem auto na noc normlnie a w nocy nie wiem jak to sie stało ze właczyły sie swiatła awaryjne i rozładowało cały AKUM :( Mysle ze to moze od tego alarmu i imobilajzera.
    Ma ktos jakas rade dla mnie jak to zrobic czy moze do elektryka jechac??
    a moze to wina czegos innego ??
    Dzieki za odpowiedzi i pomoc.
    Patryk 750

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Najlepiej jedź z tym do jakiegoś fachowca od alarmów. Z opisu widzę, że naprawa "poprzez forum" może być wróżeniem z fusów. Chyba, że ktoś miał już podobny problem i się odezwie.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Mysle ze bez elektryka tu sie obejdzie
    Gilu_e32

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez gilu_e32
    Mysle ze bez elektryka tu sie obejdzie
    Dokładnie, bo trudno stwierdzić.

    A co do awaryjnych, to nie włączył Ci się w nocy alarm - bo zazwyczaj jest tak, że najpierw przez jakiś czas wyje alarm, a potem to już tylko awaryjne pulsują, aż do momentu jak rozbroisz alarm, lub...padnie bateria.

    Z Twojego przypadku wynika, że albo masz coś nieźle namieszane, albo jakieś przebicia (łącznie z domniemaniem nadmiaru śniedzi na stykach).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    107
    BMW
    BMW 750 IL e38
    Skąd
    Rajcza
    siemanko :) powiem tak rozbierałem cała 750 na czesci pirewsze i składałem na nowo i jedyne z czym były najwieksze jaja to z elektryka ... tez miałem immobilaiser nie standardowy załozony przez jakiegos super fachowca sprawdz czy pod włacznik od swiateł awaryjnych ktos nie podłączył czasem centralki od alarmu bo tak czesto robia ale nie zawsze to działa i najlepiej jak bys zlokalizował gdzie znajduje sie to niestanardowa centralka ...... a co do nierównej pracy silnika na zimno to standart ponieważ v12 jak mu zimno pali pierwsze na 6 garów a potem dołąncza sie drugie 6 chyba ze masz mało benzyny
    w baku to przez to tez sie tak dzieje :)
    Kubeł750

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    Dzięki za odpowiedzi na pytania faktycznie z ta nierówna praca tak jest ze jak zimny to połowka chodzi :)
    Autko juz mi śmiga jak powinna awaryjne odłaczyłem centralny hula tak jak powinien :)
    Patryk 750

  7. #7
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Ja na twoim miejscu wywaliłbym wogóle ten nieseryjny alarm.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    67
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Chełmek
    Witam!
    Mam E32 i mam ten sam problem o którym pisze kolega wyżej.
    Dziś zaczęło mi się tlić coś przy bezpiecznikach pod siedzeniem tylnym od tego alarmu i w ogóle silnik chodzi mi nie równo. blokuje mi obroty. I moje pytanie - co się z tym może dziać jak to opanować?
    Dziękuję.

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez atheo
    Witam!
    Mam E32 i mam ten sam problem o którym pisze kolega wyżej.
    Dziś zaczęło mi się tlić coś przy bezpiecznikach pod siedzeniem tylnym od tego alarmu i w ogóle silnik chodzi mi nie równo. blokuje mi obroty. I moje pytanie - co się z tym może dziać jak to opanować? Dziękuję.
    Jak trwoga to do Boga co? Najpierw przyjacielu zgodnie z pkt 5 regulaminu forum, który zaakceptowałeś udaj się do działu "Przedstaw się" ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •