Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: E38 z b.małym przebiegiem na Allegro

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa

    E38 z b.małym przebiegiem na Allegro

    Witam po dłuższej przerwie, wciąż mi się nie udaje ładnej trafić ale zaczynam intensyfikować poszukiwania bo moja tymczasowa Maxima choć sprawuje się doskonale to jednak nie chcę tego nadużywać :-) i w końcu to tylko tymczasowe rozwiązanie. Ale do rzeczy, zaskoczyła mnie na plus ta aukcja:
    http://www.allegro.pl/item848755582_..._przebieg.html
    ...a że do radomia mam niedaleko więc może się wybiorę zebrawszy od Kolegów pozytywne(mam nadzieję) opinie o tym autku.
    pzdr

  2. #2
    Cena wydaje się ok. Wnętrze trzyma się całkiem nieźle, fikołki niezniszczone, a przebieg hmm, cuda się zdarzają. Warto sprawdzić, wziąć vin, zadzwonić do kilku ASO i popytać (z doświadczenia wiem że nie zawsze chcą wszystko powiedzieć, albo nie mają pełnych danych w bazie, dla tego sugeruję kilka serwisów obdzwonić). Z fotek wygląda na zadbaną. Wyposażenie całkiem niezłe- brakuje tylko xenonów i ekranu.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wygląda całkiem całkiem, jednak ten przebieg trzeba sprawdzić. Jak dla mnie za szybko padła skrzynia - ich żywotność to zazwyczaj o 300tyś, no ale może był wyciek oleju ktoś nie dopatrzył czy coś. Poprastu jak się nie sprawdzi to nie będzie wiadomo.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,104
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ciężko powiedzieć coś o tych siedzeniach. Na zdjęciach wygląda jak by były picowane. W każdym razie są dosyć wysiedziane. Może ktoś z dużą nadwagą jeździł tym autem :) Tak sobie myślę że może włączył mu się trans. failt. prog. przez elektrykę a on poleciał do mechanika bo myślał ze się rozwaliła a ten go skasował za kompletny remont skrzyni :hah:
    W każdym razie warto zobaczyć autko.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ja nie wierzę w takie cuda i jak dla mnie to przebieg jest kręcony. Po 1. kierownica, po 2. dywaniki. Siedzenia też wyglądają jakby miały więcej kkm. Ale ogólnie warta zobaczenia, pod warunkiem, że zaufasz komuś kto przekręca licznik (w mojej ocenie o 60-80kkm).

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Ktoś kupując takie auto musiało by miesięcznie robić trochę ponad 1000 km więc jest to chyba możliwe tym bardziej, że auto chyba jest ze Szwajcarii. Możliwe też że jak kogoś było stać na zakup 7 to mógł mieć drugie auto.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Jak dla mnie kolor jest kiepski, reszta ok:)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    a dlaczego ktoś musi robić miesięcznie ponad 10000 km miesięcznie na tym forum jest wielu takich co nie robi więcej jak 5000 a zdażają się tacy co twierdzą że nie robią więcej jak 10000 km w roku. Pomimo wszystko odchodząc od mojego wywodu :D auto z 96 roku i tylko tyle przejechane ??? pewnie dziadek z wermachtu jeździł tym autem do kościoła i czasami do lekarza :)
    Moim zdaniem jechać oglądać przejechać się dokładnie sprawdzić auto czy aby nie skarbonka. Wjechać do ASO odżałować cacuchów no chyba że masz kogoś kto wymiata w tej dziedzinie i pojedzie polukać z tobą.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    ja robie 6000km rocznie ......... czyli 20 letnie auto u mnie od nowośći miałoby 120 tys przebiegu..... :what:

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    Ja mam bunie od marca a zrobiłem 12tys juz a sa takie dni ze wcale nikt jej nie rusza:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •