Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: E38 z b.małym przebiegiem na Allegro

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    cuda się zdarzają, warto obejrzeć ! jedz i ogladaj bo ktoś Ci ją wykupi z przed nosa ;) pzdr.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Myślę że warto, wygląda na zadbaną. Warto luknąć na skrzynię czy nie cieknie po tej naprawie. Trzeba jechać i oglądać.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    Koleś to jakiś handlarz ma wystawione trzy autka i trzy z małymi przebiegami i okazje :) :) :) :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez LISU77
    Koleś to jakiś handlarz ma wystawione trzy autka i trzy z małymi przebiegami i okazje :) :) :) :)
    Ale cuda się zdarzają :P

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Ale cuda się zdarzają :P
    ;D szczególnie przed świętami...
    Podobno w Wigilię nawet handlarze mówią ludzkim głosem :hihi:

  6. #16
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Słuchaj u nas w kraju jak spojrzysz na auta wszystkie nawet 20 latki mają max 180 tys. km :shock: . Jak to tłumaczą handlarze trzeba się umieć dostosować pod rynek... To auto jak na moje oko ma jakieś 300 tys. może kapkę więcej. Taki przebieg nie dyskwalifikuje bynajmniej samochodu (zwłaszcza 7er...) jednak sam fakt jest tu niebagatelny. Popatrz jeszcze pod innym kontem, na zachodzie takie autko z tym przebiegiem może chodzić od 5 do 7 tys eur w super stanie jak to koleś opisuje - trafienie frajera z takim samochodem, który go odda za 2 tys. to naprawdę sztuka... - dlatego najczęściej jednak kupowane są te samochody już u pośredników w jakimś "garażu" ...
    To tylko próba jakiejś w miarę obiektywnej oceny tych fotek i naszych realiów, co do sprawdzenia w ASO jest niemożliwe dopiero chyba po 2001 lub 2 jest możliwość wsadzenia kluczyka w czytnik resztę jak sprawdzą to jedynie to co było wklepane w komputer, a tu są duże dziury...
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa

    Dzięki za odzew

    Jestem miło zaskoczony solidnym zajęciem się sprawą przez Kolegów ale do rzeczy:
    nie widzę jakoś tych zniszczeń w środku na zdjęciach, to autko wytypowałem z bardzo wielu ogłoszeń, które śledzę dzięki subskrypcji w kilku portalach ogłoszeniowych od dawna, większość samochodów odpada już na podstawie fotek.
    Co do przebiegu to różnie z tym bywa, zwiozłem kiedyś z Holandii e34 2,5td z przebiegiem 400.000km i jej stan wizualny był świetny jeśli nie idealny - środek prawie jak nowy, jedynym dowodem tak dużego przebiegu był gęsty olej w skrzyni biegów, najwyraźniej nie wymieniany dłuższy czas. Jeśli auto wygląda tak jak ma na liczniku ale nie gorzej to to już nie jest źle, sam jeżdżę teraz Maximą, którą ktoś cofnął pewne o stówkę, jak brałem miała 138.000km(1995r.) ale samochód był zadbany mechanicznie i z idealnym środkiem, dziś ma już blisko 200.000km i nie ma z nią problemów. Trochę mnie zniechęciły Wasze komentarze do wyjazdu do Radomia więc czekam na kolejną "superokazję".
    Pozdrawiam i życzę dobrego wypoczynku w Swięta!

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Jak czekasz na superokazję to powodzenia to nie maluch :)

    Dobre E-38 z początku produkcji minimum te 20-25 tysięcy kosztuje ap o lifcie poniżej 27-28 nawet bym nie oglądał te auta kosztują w serwisie a nikt prezentów nie robi zazwyczaj :)

    Jakby co sprzedaje swoją ale to kasa bliska 30 tysięcy bo auto ładne i po lifcie więc nie okazja :)

  9. #19
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Takie małe porównanie. Ta którą przedstawiam ma 10kkm więcej... Wnioski chyba nasuwają się same
    http://otomoto.pl/bmw-735-skora-navi-tv-C10766300.html

    ( link zapożyczony z tematu kolegi tomassi99 http://forum.7er.pl/e38-prosze-o-opi...281.htm#153369 )

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Ale ogólnie warta zobaczenia, pod warunkiem, że zaufasz komuś kto przekręca licznik (w mojej ocenie o 60-80kkm).
    Osobiście na tak dokładną ocene na podstawie tych zdjęć bym sie nie odważył, a co do auta to takie przebiegi napewno trzeba dokładnie wertfikować. Napewno siódema ma fajny lakier, fajne koła i fajne skóry ;D nie jestem przeciwnikiem gazu ale też nie ujmuje wcale tej Bm-ce fakt że go tutaj nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •