Rąsia :)
Piękna e32 -nie żal Ci jej sprzedawać?? ;)
Z drugiej strony rozumię ,że nie tylko samym wyglądem zewnętrznym człowiek żyje ;)
Pozdrawiam :D
Rąsia :)
Piękna e32 -nie żal Ci jej sprzedawać?? ;)
Z drugiej strony rozumię ,że nie tylko samym wyglądem zewnętrznym człowiek żyje ;)
Pozdrawiam :D