Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Niechlujstwo mechanika !!

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Niechlujstwo mechanika !!

    Edit By Admin
    Ostatnio edytowane przez Greg38 ; 11-03-2011 o 21:40
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #2
    Nic tylko pojechać do tego mechanika i mu solidnie napi*******. Dobrze że Ci się nic nie stało.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Ja, cokolwiek mam robione przy aucie, to na łapki patrze ,żeby nie miec takiej sytuacji jaką opisaleś...Boże, dobrze że kumaty jestes i wyczaiłeś co jest grane, bo w innym przypadku....w tych warunkach....brak słów....

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Całe szczęście że nic się nie stało.. a co do mechanika to jestem tego samego zdania co Jey.

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Dodam jeszcze, że dzień wcześniej ten sam kolega poprosił mnie abym przejzał mu z tyłu zawieszenie bo coś mu stuka z prawej strony z tylu. Sytuacja była ta sama a on zawrócił się z trasy kilka godzin wcześniej właśnie z tego powodu. Dokręciłem tą srube z tyłu założyłem blokadę i gitara gra :]
    Jazda probna i dalej coś wali :/ tym razem z lewej strony :/ Diagnoza? Niedokręcone koło! Qr... albo ten pojazd jest przeklęty albo jego mechanik naprawdę jest &%#@@@#$% :x
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    7ka
    Gość
    :x mialem keidys podobne... ale inaczej zakonczona..

    inaczej bo...

    .... mialem 18 lat i wyladowalem w rowie..na szczescie bez drzew..

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    no właśnie i ja mogłem tak skończyc dzisiaj :(
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    no właśnie i ja mogłem tak skończyc dzisiaj :(
    raczej nie bo masz 32 lata ;D

  9. #9
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Mileismy kiedys ladnego fiata 126p na wąskim zderzaku jeszcze ;) mielismy bo po dachowaniu przez nie dokręcone kola po wizycie u mechanika przestaliśmy miec..

  10. #10
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ręce opadają do pseudo mechaników, albo do pomagierów mechaników czyli uczniów, co oczywiście nikogo nie tłumaczy bo taki mechanik powinien skontrolować pracę ucznia. Też miałem awarię po wizycie u mechanika nie tak extremalną, ale wymiana węża chłodnicy skończyła się na skrzyżowaniu za warsztatem, przy ostrym ruszeniu straciłem większość płynu chłodniczego, przyczyna żle dokęcony wąż. Trzeba naprawdę patrzeć pseudo fachowcom na ręce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •