Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [mechanika] Bmw 750i odpali na chwilę, i gaśnie...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów

    [mechanika] Bmw 750i odpali na chwilę, i gaśnie...

    Witam, wczoraj odpaliłem rano autko, włączyłem ogrzewanie, wyczyściłem ze śniegu(byłem u kobiety, więc stała pod chmurką). Po tych czynnościach wsiadłem do auta i jadę, przejechałem około 1km patrzę a wskazówka od temp. w pionie, pomyślałem sobie dziwne, że się tak szybko zagrzała przy temp. -14C. wjechałem na autostradę, rozpędziłem się do około 140km/h, oglądam wskaźnik od temp, a on idzie w górę, gdy dojechałem do najbliższego zjazdu temp, była prawie pod czerwonym polem. Oczywiście zgasiłem motor, podnoszę maskę dotykam kolektorów a one zimne... Poczekałem jakieś 30min próbuję odpalić silnik i kaplica... odpali na chwilę, pochodzi tak jakby na 8,10 cylindrów (trzymam nogę na gazie) i sama gaśnie (mogę mieć gaz nawet w podłodze, i tak zgaśnie) silnik cały drga, paliwko jest, gazu nie mam... Proszę o pomoc bo nie wiem wogóle od czego mam zacząć...

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Zacznij od "Przedstawienia się " w odpowiednim dziale ,dokładnie wypełnij dane w avatarze bo ty wiesz jaki masz silnik ... Ale my tego nie wiemy.

    Dopiero wtedy oczekuj na odpowiedz :)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Już się przedstawiłem, teraz oczekuję, na odpowiedzi ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Witam, autko już fruwa i lata itd itd. :) Przyczyną były zawilgocone, zamrożone palce i kopułki zapłonowe. Po wyczyszczeniu, z autkiem jest wszystko ok ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •