Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: E38 str 4 nowe zdjęcia

  1. #21
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Witam i życzę owocnych łowów :)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    40
    Witaj :)
    wszędzie dobrze ale w 7 er najlepiej

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    Hi ;)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    witam

  5. #25

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witenszynz-plan jak najbardziej dobry -Bardzo Mądry Wybór :D
    Pozdroofki ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa
    Cześć! :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Myślałem, że nie doczekam się tego momentu kiedy przed domem będzie znowu stała ukochana siódemka ale jednak na szczęście się pomyliłem i doczekałem się mojej ślicznotki :D Patrząc na pierwszy post w tym temacie który pisałem to raczej nie miałem bardzo dużego ciśnienia na bogate wyposażenie ale trafiła mi się dość dobrze doposażona betka. Auto jak już wiadomo jest dość rozpoznawalne jako nie liczne które ma czarne polskie tablice z którymi wygląda niesamowicie :) W kwestii historii to auto miało jednego właściciela który kupił je 2 stycznia 1996r w salonie w Niemczech za 140 tys marek :o w 1999 roku zostało przerejestrowane na Polskie blachy ale właściciel został ten sam. Najlepsze jest to że auto zawsze było serwisowane w ASO :D co oczywiście potwierdziłem w salonie do tego mam stertę faktur które lekko mnie zmiażdżyły szczególnie tym, że ktoś był wstanie tyle płacić za niektóre części i serwisy :) jak np. panel sterowanie klimą za 2500zł w 2007 roku :o Żeby nie było za kolorowo to są też pewne niedociągnięcia z serii pierdółek jak np nie działające dwa czujniki PDC, świecąca się kontrolka od poduszki pow. ASO stwierdziło że przez czujnik w siedzeniu, duży brak pixeli na obu wyświetlaczach, pęknięta osłona od sterowania fotelem, do tego wszystkiego drobne zarysowania jaki się zdarzają przy eksploatacji auta no i można znaleźć początki rdzy szczególnie przy progu :| Powód sprzedaży brak miejsca w garażu co było faktem to nie z powodu małego garażu Jeszcze nie wspomniałem że jest 3.0 V8 na automacie.

    Teraz trochę zdjęć głównie z tym czego nie miałem w poprzedniej siódemce przez co mnie niektóre opcje strasznie mnie cieszą :P

    No to lecim zdjęcia z zewnątrz jeszcze z ogłoszenia bo nie miałem czasu w ładny plener pojechać



    stan skóry szczególnie pasażerów jest praktycznie idealny biorąc pod uwagę 240 tys przebiegu

    panel sterowania w którym nie mam możliwości wcisnąć więcej opcji :D Z tego co mi wiadomo sterowanie klimą jest już od nowszego modelu i w oryginale powinna być inna ale jakoś mi to nie przeszkadza. Nie wiem narazie czy jest webasto ale niestety chyba nie ma. Jadąc już po zakupie auta do domu cholernie się zdziwiłem :] że w miejscu przeznaczony na monety jest jakiś wyświetlacz i w sumie nie mam pojęcia do czego służy więc jak by mógł mnie któryś z kolegów oświecić to będę wdzięczny :)

    No i kolejne smaczki przynajmniej dla mnie to zasłonki w tylnich szybach



    pogrubiane szyby niestety za długo nie jeździłem 7 żebym odczuł różnice :/

    pełen zestaw kluczy jest też oczywiście latarka w schowku o której gościu nawet nie wiedział że istniej co prawda nie świeci ale jest ;D

    zmieniareczka które teraz nikogo nie rusza ale brak możliwości odtwarzania cd w poprzednie mojej 7 skutecznie wkurzał

    elektryczne zagłówki w tylnej kanapie szczerze myślałem że będzie to sterowanie podobne do przedniego fotela a nie tylko zagłówek ;)


    pozdrawiam

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    piękna :)
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  10. #30
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    ładniutka,gratki wyboru :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •