Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Bmw e38

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Dzięki, będę szukał dalej w takim razie. Szukając wczoraj jeszcze na alledrogo wpadłem dwie ładne e32 e32 1990 i drugie e32 1993 więc jakbym mógł was jeszcze raz prosić o spojrzenie na te dwie pozycje :) Może to będzie lepsza opcja niż jakieś dojechane e38.
    Ta 735 nie podoba mi się. Te diody -:: poza tym widać, że była z tyłu bita albo jakiś miSZCZ ją malował, bo zaszpachlował rowki pod lampami (łączenie błotnika i pasa tylnego).
    Ta 740 już trochę czasu stoi na allegro, ale moim zdanie warta uwagi (ahhh te 4.0L :hihi: ). Zresztą z Opola nie masz daleko.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Dzięki za odpowiedź też bardziej podoba mi się ta Krakowa. Zastanawiam się jedynie kto wymienia tyle części przed sprzedaniem auta no i druga rzecz to z opisu wynika że była wymieniana skrzynia nie wiem czy to dobrze czy źle? Wydawało mi się, że te automaty były dość solidne zresztą miałem taki w e38 (przynajmniej wyglądał podobnie :) ) i nie było z nim najmniejszego problemu a miałem wtedy nabite ponad 300 tys.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Dzięki za odpowiedź też bardziej podoba mi się ta Krakowa. Zastanawiam się jedynie kto wymienia tyle części przed sprzedaniem auta no i druga rzecz to z opisu wynika że była wymieniana skrzynia nie wiem czy to dobrze czy źle? Wydawało mi się, że te automaty były dość solidne zresztą miałem taki w e38 (przynajmniej wyglądał podobnie :) ) i nie było z nim najmniejszego problemu a miałem wtedy nabite ponad 300 tys.
    to dobrze jak była wymieniana skrzynia. Większość właścicieli automatów w bmw "kładzie lachę" i oleju w niej nie zmienia (wkoncu bmw tak poleca) (w stanach w tych samych skrzyniach jest nakaz zmiany oleju w skrzynio co (w przeliczeniu) około 50tys. km a te same sklrzynie w europie są "bezobsługowe" - większość zysku tak naprawde koncerny samochodowe czerpią z części) i taka skrzynia po kilkuset tysiącach km (u mnie ponad 270) zwyczajnie siada i nie nadaje sie do użytku i wtedy trzeba zmienić skrzynię. - koszt używanej to około 2000zł - kosz założenia i zmiany oleju(nie wspomnę o filtrach bo to sprawa oczywista i groszowa) to około 1000-1300zł więc ponad 3000zł kolejnego wydatku. Jeśli poprzedni właściciel wymienił już skrzynie i złapłacić "frycowe" zapewne juz pamięta o wymianie oleju, więc jest spora szansa, że dość spory wydatek zmiany skrzyni już Cię nie czeka.

    Przejechałeś 300tysiecy? Gratuluję farta ;)

    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •