Witam. Mam kilka problemów z ogrzewaniem w aucie. Posiadam panel obsługi ogrzewania siemens z dwoma dużymi pokrętłami od temp i pokrętłem od dmuchawy. W aucie jest też dokladana klima podopinana wiązka. Z lewej strony kabiny powietrze leci troszke zimniejsze niz z prawej obojetnie jak ustawie temp zawsze jest odczuwalna mała róznica to pewnie wina elektrozaworów ale nie jetem pewien. Gdy ustawie pokrętło temp na maks to dmucha nie gorącym a takim ledwo cieplym, w tamta zime było gorące. Czy to tez elektrozawory? I po trzecie mam problem z klapkami od nadmuchu a mianowicie przestało dzialac włączanie wyłączanie nadmuchu na "twarz" tzn dmucha cąły czas czy wlącze i wylącze, gorszy problem nie działa chyba klapka od nawiewu na szybe, ledwo co dmucha tamtedy, gdy włącze i wylącze nie ma róznicy żadnej. Da rade jakoś ręcznie odblokowac ta klape żeby dmuchało na szybe?Wogóle z kratek słabo dmucha powietrze, niemam filtra przeciwpylkowego, Latem wyciagałem nagrzewniczke od klimy to raczej tam wszystko wyczyścilem z lisci i brudu. Cos sie przytkało czy co sie mogło jeszcze stać?