Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: BRAK SLOW

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    P.P.K.K

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Ja moge tam zostac strozem nocnym za polowe tej kwoty ;):) Nie wiecie gdzie zlozyc CV?? :hah: :hah:

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    I prawo na to pozwala

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Kpiny POmyleńców ciąg dalszy
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    I oto Polska właśnie :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Zwykły wałek. HAHAHa nie ma się co podniecać. Takie wałki to codzienność w spólkach skarbu państwa takie numery to codzienność. Miesiąc w miesiąc wyprowadzane są miliony złotych. I powiem więcej nie jest to moje czcze gadanie bo sam znam kilkanaście takich przypadków i wiem co się dzieje w jednej z takich spólek wprost nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem fakt wystawiane na swoich kolesi tzw doradców konsultantów, prawników i calej reszty hahaha. Powiem jedno czy ta opcja czy inna to jedno wielkie kóre...wo. Na dodatek jeszcze powiem taką rzecz - niedość że jeden z drugi zarabia po 20 -30 tyś miesięcznie to jeszcze lewe fakt z knajpy , hotelu bierze. Nie wstyd takiemu chłopkowi nawet opłacać służbowymi piniązkami obiadu z dupą czy wyjazdu na kanary z dziwką - oczywiście rozpisane jako spotkanie służbowe. Rozumiem firma prywatna - noż kór..a ale nie spólka która jest finansowana ze skarbu państwa - czyli naszych podatków. UFFF

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Miasto to nie Spółka !!! Przyjdą wybory - będziecie przy urnach decydować - każdy w swoim samorządzie :)

    Czytajcie uważnie, cytat : "Opozycyjni radni ... mówią: - To skandal." Takie ich prawo. Ale oni wybory przegrali.

    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    spólka która jest finansowana ze skarbu państwa
    Tu to już nie po bandzie żeś poszedł, ale znacznie dalej ;D Spółka Skarbu Państwa to tylko forma własności. Nie ma takiej opcji by do takiej spółki Państwo dokładało - przepisy Unijne.

    Bardzo proszę o dyskutowanie bez demagogi !!! :hah:
    Gra muzyka

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Akurat jest to spółka która podlega scisłej kontroli państwa tzw strategiczna dla bezpieczeństwa. Obsada zmienia się wraz z wymianą opcji rządzącej. Masz rację Wojtku trochę się rozpędziłem.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    2000 osob stracilo prace (wszyscy wiemy w jaki sposob) panstwo doklada milon pln do tej imprezy i nikt z tym nic nie robi. juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. jedno jest pewne z moiej strony. ZERO SZACONKU DLA BLAZNOW NAZYWAJACYCH SIE WLADZA KTORA UCHAWA DURNE PRZEPISY NA KTORE MAM CIEZKO WYLOZONE.
    P.P.K.K

  10. #10
    hrabia81, nie zaczynaj od nowa, bo temat KDT był już na tym forum omawiany. Działasz krótkowzrocznie i widzisz tylko koniec problemu, nie bacząc na jego źródło. Do tego Twoja wypowiedź w moim odczuciu jest niezgodna z naszym regulaminem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •