czy ktoś mi poradzi co robić kiedy nie chce mi wejść bieg parking w tiptroniku? zrobilo sie to nagle. samochod odstawilem po jezdzie, zdazyl przestygnac. pozniej naszlo mnie na film, a ze tv w domu byl zajety ogladalem w samochodzie. w polowie filmu odpalilem silnik zeby mi aku nie padl /silnik oczywiscie nie byl calkiem zimny, mial z 40-50 stopni/, pochodzil tak z 10 minut zdazyl sie zagrzac do ok 100 stopni, wylaczylem. poznym wieczorem odwiozlem jeszcze znajomego do domu z 6km. Gdy go wysadzalem chcialem wrzucic wteczny, nie chcial wejsc, cofnalem, jeszcze raz i wszedl, ale praking juz nie chcial. wrocilem do domu po drodze wyczulony na zachowania automatu wrzucalem po kolei biegi od 1-5, neutrala podczas jazdy i znow D, alle nie dzialo sie nic. skrzynka chodzila idealne bez szrpniec, bez jednego zajakniecia po prostu idealnie gladziutko. postawilem na parkingu ale p nie chcial znow wejsc. tak jakby drazek trafial na ściane, jakby biegu wcale nie bylo. nie wejdzie dalej niz na R. zdjalem dekiel z oznaczeniami biegow, nie zauwazylem zeby w mechanizmie bylo cokolwiek co by blokowalo wajhe. kolega z forum sprawdzal carsoftem jakis miesiac temu skrzynie profilaktycznie, ani jednego bledu, cisnienie oleju wg. Niego bylo dobre, nawet nie wiedzialem ze mozna to sprawdzic softem. co sie tam moglo stac, jakas linka spadla/poluzowala sie? bo nic innego nie przychodzi mi do glowy...