Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: co nam psuje reputacje ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań

    co nam psuje reputacje ?

    http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1633187...wiadomosc.html

    takie akcje i takie zdjecia - a pozniej nie ma co sie dziwic jakie jest zdanie tlumu na temat kierowcow bmw.

    tak samo fotki zawinietych na latarniach bmek bo ktos sobie rajd po miescie zrobil.

    i nie wazne ilu z nas by nie tlumaczylo ludziom i nie jezdzilo normalnie to takie zagrania opisywane w mediach (bo przeciez o normalnie jeżdżących nie ma co pisac) nie daja nam szans.

    no i dochodzi zazdrosc ze ja mam lanosa 1.6 a on 7er 4,4 to napewno gangster i jezdzi jak szalony.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Typowa nagonka mediów. Gdyby to był Lanos nie wspomnieli by o tym incydencie.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Każdy wierzy w to, w co chce wierzyć i tego nie zmienimy.

    Skoro kupiliście te swoje BMW, to widać Wam to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Więc nie ma co teraz płakać. ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Popieram przedmówce "michal_5000", jak ktoś chce to i dziure w całym znajdzie !!!

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Każdy wierzy w to, w co chce wierzyć i tego nie zmienimy.

    Skoro kupiliście te swoje BMW, to widać Wam to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Więc nie ma co teraz płakać. ;)
    Ja też mam to w 4 literach :D
    A kogo to dziwi, że BMW jeżdżą szybko? Przecież po to je skonstruowano i dano im motory o wielkich pojemnościach i wielkich mocach :)
    Kierowcy BMW to piraci bo moim 7er lecę 180km/h i trzymam kierownicę jedną dłonią czerpiąc radość z przejechanych km a taki driver co miał najwyżej w życiu golfa 1,8 w gazie nie rozumie tego, bo przecież jego pruchno nigdy nie dobiło by do tych 180km/h a jakby nawet to pewnie adrenalina taka jak przy skoku na bangi :D plus sto pytań w głowie czy buda się nie rozleci czy silnik nie wybuchnie :D

    PS. Jaka mała kara ;D pewnie seksowna blondi ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Kierowcy BMW to piraci bo moim 7er lecę 180km/h i trzymam kierownicę jedną dłonią czerpiąc radość z przejechanych km a taki driver co miał najwyżej w życiu golfa 1,8 w gazie nie rozumie tego, bo przecież jego pruchno nigdy nie dobiło by do tych 180km/h a jakby nawet to pewnie adrenalina taka jak przy skoku na bangi
    Pisząc tekst o takim golfie robisz dokładnie to samo, co inni pisząc o BMW i ich kierowcach takie teksty z d**y wzięte.

    Ja tam nie patrzę na stereotypy. Kupiłem BMW mimo że kupa ludzi mi to odradzała. Bo drogo, drogo, drogo i się psuje. Mam jeszcze 2 Ople, jeden to nawet 1.8 :P Bez problemu dobija do 180, adrenalina przy tym żadna w sumie. A radość z jazdy bez dachu w lecie bezcenna ;)

    Więc nie twórzmy stereotypów jakie inni tworzą o nas (bo od niedawna sam zaliczam się do szczęśliwych posiadaczy BMW )

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    eee, czasami śmiesznie jest z tym stereotypem gangstera ;D ;D Wszyscy napewno mieliśmy śmieszne sytuacje z tym związane :D a i cipki na to lecą ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    coboss napisał/a:
    Kierowcy BMW to piraci bo moim 7er lecę 180km/h i trzymam kierownicę jedną dłonią czerpiąc radość z przejechanych km a taki driver co miał najwyżej w życiu golfa 1,8 w gazie nie rozumie tego, bo przecież jego pruchno nigdy nie dobiło by do tych 180km/h a jakby nawet to pewnie adrenalina taka jak przy skoku na bangi


    Pisząc tekst o takim golfie robisz dokładnie to samo, co inni pisząc o BMW i ich kierowcach takie teksty z d**y wzięte.
    Mimo ubrania tego w slowa w typowy dla cobossa sposob to ma jednak racje.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ale podchodząc do tego naukowo. Skąd to się w ogóle bierze? Zazdrość, strach? Prace magisterską by można na tym zrobić. Samochód jak samochód. Nie kumam jak silnie zakorzenione są te stereotypy. To świadczy przede wszystkim o niskiej świadomości społecznej oraz kolokwialnie mówiąc głupocie społecznej. Nie powiecie mi żeby ktoś wykształcony i inteligentny (jednak na pewno zdarzają sie wyjątki) w ogóle się zastanawiał nad tym czy w tym aucie jedzie gangster czy ksiądz pinda, a może Jan Kowalski. Media robią nagonkę i tworzą stereotypy pod publikę. Chciałbym zobaczyć rzetelne statystyki ilości wypadków, przekroczeń prędkości itd. itp. I czy BMW wiodło by prym w takim zestawieniu.
    No ale trudno. Nic na to nie poradzimy. I tak się nic nie zmieni
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Apropo tych stereotypów to zdziwili by się ludzie jakimi autami jeżdzą prawdziwi gangsterzy ;D Ale stereotypy są o wszystkich: polonez - wieśniak, lanos - ciota, maluch - dziad itp.. ja sam ich absolutnie nie popieram, ponieważ jeżdzę różnymi autami i musiałbym podlegać wszystkim stereotypom a to nie jest możliwe :)

    Co do stereotypu o BMW myślę, że to głównie zazdrość i wspomnienia z lat 90', kiedy to na takie auta w większości mógł pozwolić sobie rząd albo ludzie z poza prawa :) Dziś rynek jest taki, że ktoś ma kaprys to kupuje sobie BMW, a za tydzień Ładę albo motor(kolejny stereotyp - debil, dawca organów), bo własnie taki ma kaprys :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •