Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: waleczny jak lew

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    P.P.K.K

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    redzikowo to juz chyba 10 raz lekko ;)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    ten był waleczny jak lew. Dla mnie najlepszy w historii:
    boxer

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    tyson to wirtuoz boksu i na dlugo zostanie numerem jeden.
    P.P.K.K

  5. #5
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    tyson to wirtuoz boksu i na dlugo zostanie numerem jeden.
    Tyson to oszołom! Jak bys tyle wazył, cpał to tez bys był "dobry".. bierz od uwage ze techniki jest mało tylko czysta skumulowana agresja.. Wirtuozem to był ALI!

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Tyson jest jak dla mnie najlepszym bokserem wszechczasów, chociaż ali też jest super. Może tak jest dlatego że na walki Tysona czekałem jako młody chłopak i przeżywałem je często na żywo a walki alego to dla mnie po prostu historia. Było jeszcze kilku wspaniałych których uwielbiam ogladać jak Frazier Joe Louis, Foreman (wspaniały) Roy sugar robinson.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    zapomnieliscie o rockym marciano. ali byl dobry ale tyson sami zobaczcie http://www.metacafe.com/watch/177872/mike_tyson/ miBhell twoim zdaniem waga i cpanie to jest wszystko? jezeli tyson nie mial techniki tylko lecial cepami to dlaczego nie bylo na niego mocnego? jezeli by tak bylo to pierwszy lepszy piesciaz z parzeczewa dolnego rozlozylby go na dechy w 10sekund. ale prawda jest taka ze czasy sie zmieniaja marciano ali tyson kazdy mial swoj czas i kazdy byl w swoich latach najlepszy. i jeszcze jedno kto jest waszym zdaniem najlepszym wojownikiem w polsce? tylko nie piszcie ze diablo, wach, albo sosnowski bo padne ze smiechu.
    P.P.K.K

  8. #8
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Przypatrz sie Hrabio (haha jak to brzmi :D) na KO-y Tysona zawsze takie same.. uprosciłem troche sprawe ale wyglada to tak chlopak miał przede wszystkim psyche do walki troche zjechana, co wyszło pare razy ale to jest taki typ niebezpiecznego fightera.. zostawmy ten watek, dwa miał szybkosc + dynamieke + mase a to wszystko daje dobry nockout! i tyle nie uwarzam go za wybitnego boksera był dobry dzieki powyzszemu ale nie wybitny..

    Co do polskiego boksu wypowiadac sie nie bede hehe powiem tylko ze byłem kiedys na gali w której wystepował nasz wspaniały włodarczyk hahah wtedy jeszcze miał wage porównywalna do mojej i miałem ochote wyskoczyc i pokazac mu co nie co hahah i wiem ze w tamtych czasach bym chłopaka pozamitał :D tym nieskromnym akcentem zakonczmy ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    124
    BMW
    było 735i
    Skąd
    Poznań/Brighton
    Dla mnie jednym z najlepszych fighterów na świecie jest Rickson Gracie. Ponad 400 walk stoczonych i żadnej nie przegrał...

    Polecam film Choke:
    http://youtube.com/watch?v=nLlGfdXnxxA

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    kto jest waszym zdaniem najlepszym wojownikiem w polsce?
    Polacy od niedawna dopiero mają możliwość pokazywać się bez koszulek. Wiele lat historii to wyłącznie boks amatorski. Jak tamci amatorzy spisywaliby się na ringu zawodowym, to tylko gdybanie. Gdybym ja miał na kogoś w tej konkurencji postawić, stawiałbym na Mariana Kasprzyka. Szkoda, że nawet ręka Papy Feliksa była za słaba, by go utrzymać tylko w ringu. W tym wątku analogie z Tysonem są wyjątkowo zbieżne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •