Nie trzeba jechac do USA ,w Wiśle juz tak jest ,po wielu pobytach ,mam wygryzione w paru miejscach wyciszenie maski silnika.
Sposób na to jest bardzo prosty ,trzeba spryskać to wygłuszenie np WD40 ,albo troche posmarować ON ,wtedy to nieładnie pachnie i nie wejdą sprytne kuny :)




Odpowiedz z cytatem