Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Link 4

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa

    Link 4

    Witam

    Tak się składa że 12 stego wychodzi mi OC i pomyślałem że może oprócz OC wykupię sobię jeszcze AC. Sprawdziłem ofertki różnych firm i najtaniej wychodzi w Link 4. Kwestia tylko czy jest sens i czy są na tyle wiarygodni że można im zaufać. Wiele nieprzychylnych informacji naczytałem się na różnych forach o tym że problem z wypłata kasy że długo się czeka że rzeczoznawcy zaniżają i tak dalej. Wszelkie opisane zarzuty niestety dotyczą wszystkich ubezpieczycieli jacy działają w naszym kraju nie tylko tego jednego kwestia teraz tylko czy w Link 4 jest gorzej niż w innych i czy opłata składki AC sprowadza się tylko do samej opłaty i komfortu psychicznego a wrazie biedy i tak kasy nie dostanę lub dostanę jakieś grosze ze względu na jakieś złodziejskie kruczki.

    Proszę o info czy ktoś już likwidował przez nich jakąkolwiek szkode czy to z AC czy OC.
    Prosze o opinię.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mój ojciec ma oc/ac w link4. Wykupił do tego specjelne ubezpieczenie na szybę(w razie kamienia czy coś). I pech się stał, że trafił jakiś kamyk i mały pajączek się zrobił. Zadzwonił do Linka, podali mu namiary na serwis, umówił się, pojechał, na miejscu zobaczyli czy na wyposażeniu jest pogrzewana czy nie i bez gadania wstawili nową. Stracił mało czasu i nic pieniędzy, więc z tej usługi był zadowolony.

    Z kolei w znajomego wjechał klient Linku, 2-3 tygodnie po stłuczce dostał pieniądze - nie narzekał na kwotę ;)

  3. #3
    Ja mam w Linku już trzy lata ale nie powiem ci czy są ok bo nie likwidowałem jeszcze szkody.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    LINK jako oc ok mała kasa ale likwidować szkodę to masakra zaniżają strasznie wartość nawe do 50% wartości nie brał bym ac u nich bo później możesz się z nimi męczyć o kasę . A co do szyby to tak trzeba 10% wartości zostawić w warsztacie ale to i tak taniej wychodzi nisz szyba .

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez LISU77
    A co do szyby to tak trzeba 10% wartości zostawić w warsztacie ale to i tak taniej wychodzi nisz szyba .
    W moim przypadku jak widać było inaczej bo obeszło się bez płacenia jakichkolwiek pieniędzy.

  6. #6
    A ja właśnie wypowiedziałem Linkowi umowę. Po kilku latach ciągłości ubezpieczenia z bliżej nieokreślonego powodu składka podskoczyła mi u nich o blisko 50%. Na ten rok testuję AXĘ. Oczywiście mowa o OC.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Ja likwidowalem szkode z AC u nich i powiem Ci ze sam bylem w szoku jak wszystko sprawnie poszlo. Zadnych problemow nie mialem, rzeczoznawca podjechal po kilku dniach porobil foty, wypelnil ze mna papiery i pozniej przelali kase na moje konto. Dostalem z 5tys wtedy a szkode zrobilem za niecale 3 wiec nie narzekalem. Ogolnie bylem pozytywnie zaskoczony.

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Mi Link4 podał dwukrotnie wyższą cenę jak Aviva...
    Nie wiem jak jest z E65 ale E38 wiele firm nie chce ubezpieczać podając olbrzymie ceny za pakiety...
    Nie dziwie się auto nie jest zbyt drogie ale koszty napraw są niebagatelne.

    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Ja likwidowalem szkode z AC u nich i powiem Ci ze sam bylem w szoku jak wszystko sprawnie poszlo. Zadnych problemow nie mialem, rzeczoznawca podjechal po kilku dniach porobil foty, wypelnil ze mna papiery i pozniej przelali kase na moje konto. Dostalem z 5tys wtedy a szkode zrobilem za niecale 3 wiec nie narzekalem. Ogolnie bylem pozytywnie zaskoczony.
    Ja podam na dniach jak to robi Aviva bo czekam na wycenę. Cała reszta przeszła równie szybko i prosto jak u Ciebie.

    Do tej pory z OC wkur... mnie ponownie MTU (najbardziej dziadowska firma na rynku) wycenili mi naprawę na 25% tego co zażyczyłoby sobie ASO
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    a ja mam Warte od dłuższego czasu i jestem zadowolony bo ceny za ubezpieczenie mam ok oczywiście 60% mam zniżek ;D a odział blisko a w przypadku dzwona z kasą nie ma problemów
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja wiem, że z WARTĄ warto ale są drodzy niestety :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •