Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Link 4

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    a o jakich kwotach mowa i przy jakich zniżkach ??

    ja mam PTU 0% znizek (nie mam doplat) 790zl OC z assistance + NWW na 15k zl na mnie.

    kolega ma tam swojego mietka i po stluczce bez problemow wyplacili kase a ze robil naprawe po polsku czyli na uzywkach i zamiennikach to jeszcze mu sporo kasy zostalo.
    moja mama lanosa tez ma tam i tez nie bylo problemu z naprawami i przelewami po tym jak przywitala tyl ciezarowki w korku (naprawe robila w autoryzowanym serwisie bezgotowkowo)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez LISU77
    LINK jako oc ok mała kasa ale likwidować szkodę to masakra zaniżają strasznie wartość nawe do 50% wartości nie brał bym ac u nich bo później możesz się z nimi męczyć o kasę . A co do szyby to tak trzeba 10% wartości zostawić w warsztacie ale to i tak taniej wychodzi nisz szyba .

    Prawda, znajomy rozbił A6 dostał 10 tys z AC, auto warte ok 35 tysięcy, teraz się sądzi ale ciężko będzie mu wygrać :-)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    Ja polecam axe 2 lata ubezpieczenie i bez problemów,o link 4 też nie słyszałem dobrego zdania jak kolega ściągał kasę z ac to robili straszne problemy i zaniżali.

  4. #14
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Nie porównujcie OC z AC bo o ile w przypadku naprawy auta z czyjegoś OC można wyciągnąć naprawdę sporo (auto zastępcze, wyrównanie utrarty wartości, naprawa na oryginalnych częściach itd) to w przypadku naprawy z własnego AC jest problem, bo często umowy mają mnóstwo kruczków o udziale własnym, o osobie kierującej, o wartości pojazdu, o badaniach technicznych i wielu innych komplikacjach które dążą tylko do jednego - do zaniżenia lub uniknięcia wypłaty odszkodowania :P Najważniejsze to przeczytać dokładnie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) - potem można walczyć w sądzie o ich dopełnienie.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ja się nie będę wypowiadał o poszczególnych firmach.

    Zaznaczam tylko, że o ile w przypadku OC - firma dla nas jest nieważna, liczy się tylko kto z nas zedrze najmniej kasiury.

    Ale za to przy AC, czasem lepiej przepłacić parę groszy, bo tu jest ważne na ile, za co i jak nas naliczą przy ewentualnej stracie/szkodzie - w tym przypadku TRZEBA koniecznie dokładnie się zapoznawać z OWU i zakresem ubezpieczenia, a jeśli jakichś pytań nam przedstawiciel nie umie wyjaśnić albo się mota w zeznaniach, to warto zrezygnować.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •