Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: wlasnie dzis po raz 3 zawineli mi halogeny, mam juz dosyc

  1. #11
    Ten pomysl z nadajnikami jest bardzo dobry ...

    Olejus nie dam rady bo bede w pracy . Ja narazie nie mam halogsow tylko zrobilem siatke i mam spokoj ... Chociaz chcial bym miec to i tak nie zaloze bo zwina kradna je wszedzie a nie zawsze sa parkingi strzezone itd ..

    Z tym sie nie da nic zrobic zlapiesz zlodzieja polamiesz go a i tak bedzie nastepny i nastepny ...

    Wspolczuje Marcinie , i mam jednak nadzieje ze kupisz BMW kup diesla widzisz z nich nie kradna :mrgreen:

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Z jagura będą kradli chromy :mrgreen:

    Inna sprawa , że można znaczyć halogeny np. lutownicą po plastiku z numerem rejestracji !
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Halogeny z e38 schodza po 300-400 PLN na Allegro - wiec nie ma sioe co dziwic .....

    A wyskakuja z obudowy - prosto do reki - po wcisnieciu srubokreta w jedna dziurke - konstruktorzy sie nie popisali .....

    Odkreacalem przedwczoraj przedni zderzak zeby zmienic wentylator chlodnicy - i widzialem ze mozna halogeny we wlasnym zakresiie dodatkowo umocowac ....

    A w otwor ktory wsadza sie srubokret zeby je wyciagnac - trzeba bylo by zamontowac male switche - podlaczone do syreny od alarmu - zlodziej wsadza - srubokret - i dostaje syrena po uszach :mrgreen:
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    225
    no z tym swithem to dobry pomysl jak by mu ryknelo w ucho to by mial nauczke moze chociaz mala

  5. #15
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Jak zaślepicie te miejsca to wam z maskowanicą wyciągną - naprawdę. Ale te switche to chyba dobry pomysł jak wsadzi śrubokręt to zrobi obieg prądu i włączy się alarm.

    Jutro montuje halogeny a dzisiaj bawie się w zaznaczanie obudowy w numer VIN i nr rejestracyjny z napisem od dołu "halogen kradziony" z auta o numerach wyżej.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    225
    dobre dobre dopisz jeszcze zlodzieju jezeli ukradles ten halogen to masz teraz przeje..ne :-D

  7. #17
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Jak zaślepicie te miejsca to wam z maskowanicą wyciągną - naprawdę. Ale te switche to chyba dobry pomysł jak wsadzi śrubokręt to zrobi obieg prądu i włączy się alarm.

    Jutro montuje halogeny a dzisiaj bawie się w zaznaczanie obudowy w numer VIN i nr rejestracyjny z napisem od dołu "halogen kradziony" z auta o numerach wyżej.
    Pewnie weźmie papier ścierny i to zetrze :-/
    Z bandziorami nie wygrasz, niestety
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #18
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    jak zetrze papierem to przynajmniej nie powie , że miał czysty zarobek :mrgreen: do tego z plastikiem ABS będzie miał taki problem , że głeboko wylutowane nr (3 mm) mogą nie opłacać się do "pracy rabusia"
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    225
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    głeboko wylutowane nr (3 mm) mogą nie opłacać się do "pracy rabusia"
    oby

  10. #20
    7ka
    Gość
    ja swoje mam przykrecone..z dwoch str blachowkretem..takze jak chce zdjac halogen musze wjechac na kanal lub podnosnik.. co do alarmu halogenow to pomysl dobry..bardzo dobry..najlepiej zrobic,ustawic tak syrene zeby mu mocno w uchu przyrabala tak zeby upadl.. :mrgreen: a potem wziac do za fraki i pare zl wytrzepac..a pozniej do burdelu i zwroty beda..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •