Cytat Zamieszczone przez patrykzuch
Jeśli jest tu jakiś mistrz KE to chętnie się z nim umówię na piwo :)
Heh, to była bolączka nie tylko M104, o ile pamiętam... ;)

Cytat Zamieszczone przez patrykzuch
Wracając do BMW, na razie czytam i czytam... chcę zdecydować się najpierw na silnik. Wersja wyposażenie jest dla mnie prawie bez znaczenia (ale musi mieć ASR, skórzaną tapicerkę i xenon).
Jak się zagłębisz, zobaczysz że lista wyposażenia w BMW jest nieskończona a przy tym nie ma dwóch takich samych 7er ;) . Warto to rozpoznać i jednak określić pewne wymagania.

Co do skór i xenonu, to raczej trudno będzie trafić BEZ tego (choć bywają) - natomiast samych rodzajów skór i siedzeń masz kilkanaście kombinacji, nie wliczając w to kolorów. ASR-a nie znajdziesz bo to nie Mercedes. W "naszej" nomenklaturze zwie się to ASC+T lub DSC. ;)

Cytat Zamieszczone przez patrykzuch
Prawie nie wierzę że znajdę coś takiego w Polsce dlatego będę szukał kogoś kto sprowadza limuzyny z Niemiec.
Generalnie się zgadzam - natomiast pamiętaj, że: (a) w DE też można różnie trafić, (b) koszt sprowadzenia to (w obecnym stanie prawnym) parę dodatkowych tysięcy PLN, które musisz na to przeznaczyć.
Jakbyś chciał, to mogę polecić człowieka, z którym sprowadzałem auta dla siebie.

Cytat Zamieszczone przez patrykzuch
Nie szukam super-taniej okazji. Do wydania będę miał... hmm zależy od kilku czynników. Myślę że chciałbym dać za samo auto 25 tyś (+ 5 tyś na wstępne remonty i wymiany części w pierwszym miesiącu używania).
Nie napisałeś tego wprost, ale rozumiem, że ogólnie mówimy o E38? W tych pieniądzach szukałbym raczej dobrego przedlifta.