Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Powitanie, tym razem z zdjeciami

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Witam Kolegę!! Siódemeczka bardzo fajna, zrobisz to co najgorsze, czyli wytępisz rudego i pozostanie tylko czerpać przyjemność z posiadania tak wspaniałego auta z taką opcją...

    Cytat Zamieszczone przez Jurij
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyz84
    Słaszałem ze jak sie nie rozj.... bmw pierwszej zimy to już sie będzie jezdzić :)
    Hehe... Mam to samo... Boję się trochę zimy. Nie wiem jak będzie reagowała przy -10 ale oby do przodu.
    Nie bój, nie bój :). Siedem nie jest pędzone bio paliwem, że przymarznie. Ja przed e32 miałem rekina i przez calutką zimę jeździłem i ani razu nie miałem żadnych ekscesów, no poza wybuchającym lpg (fuj!!).

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    250
    BMW
    E32 735i i
    Skąd
    wielkopolska/pila
    hoho biały alpejski .. :] Ladna sztuka jeszcze tylko do pelni szczescia brakuje tej wielkiej mordki z przodu :hihi:
    witam serdecznie
    p.s Jak ja docykasz to nie ma bata ludzie wykrecaja glowy za 7erem w tym kolorze , ja często mam wrazenie ze albo nie mam swiatel wlaczonych albo cos innego .Ciagle ktos za biała beta odwraca głowe
    E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i

    Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
    http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
    http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    witam

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez luxfoto
    hoho biały alpejski .. :] Ladna sztuka jeszcze tylko do pelni szczescia brakuje tej wielkiej mordki z przodu :hihi:
    witam serdecznie
    p.s Jak ja docykasz to nie ma bata ludzie wykrecaja glowy za 7erem w tym kolorze , ja często mam wrazenie ze albo nie mam swiatel wlaczonych albo cos innego .Ciagle ktos za biała beta odwraca głowe
    Powiem Ci, ze mi sie bardziej podoba z takimi nerami jak ma teraz, z wąskimi.
    Ja wole, zeby on byla jak zgarek.a to jaki ona ma nery to niema dla mnie znaczenia, to ze jest z 1986 roku nic nie zmieni :)
    A co do ludzi którzy sie patrzą na auto.... głupio to zabrzmi, ale wisi mi to po całości ...
    Dla mnie ważne jest , ze mnie wiezie, ze jest wygodna i ze jak trzeba to zapierd... tak jak trzeba a nie 160 i kuniec...
    Bóg powinien sie nazywać "7" a nie Bóg
    Lada Niva do zabaw w terenie...

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Ale w końcu w 7 dni powstał świat :D
    Jest 7 cudów świata, zaraz zostanę zlinczowany, bo powinienem napisać że 8 ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •