Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: smart

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    smart

    od pewnnego czasu chodzi mi po glowie kupno smarta. mam 196 cm wzrostu i boje sie ze bedzie problem z miejscem w srodku.codzienne dojazdy do firmy 7ka ekstra tylko problem jest jak trzeba gdzies zaparkowac. mial ktos kontakt z tym jezdzidlem? jezeli tak to jaki silnik i jaka skrzynia. jakie wystepja usterki i czy wogole wato sie za czyms takim rozgladac? codzienne dojazdy do firmy 7ka ekstra tylko problem jest jak trzeba gdzies zaparkowac.
    P.P.K.K

  2. #2
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Znam gościa, który wyglądem przypomina małego Pudziana :] Prowadzi grecką knajpkę u mnie ( u Nas Irku :] ) w mieście i właśnie do rozwożenia używa Smarta ;] Siedziałem w tym Smarcie i powiem Ci że byłem zaskoczony przestronnością wnętrza ... Szerokie drzwi, zero problemu z wsiadaniem, fotel nawet wygodny, a siła manewru- ogromna :]
    Gość z myjni gdzie go oglądałem wjechał na stanowisko do mycia jednego auto i zawrócił w środku <wow>
    Jest podobno jakiś motor co polecisz 195 km/h ... ale ja bym do takiego pudełka nie wsiadł :]
    Co do skrzyni to jakaś chyba 3 stopniowa, ale nie jestem pewien

    pozdro

    ps Poszukaj czegoś innego :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    szukam wlsnie takiego malego zwrotnego pierda ktory sie wszedzie wcisnie poza sartem nie widze nic w tych wymiarach. co do bezpieczenstwa to nie jest tak zle widzialem kiedys crash test i smart wypadl lepiej od corsy.
    P.P.K.K

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    TUTAJ sobie poczytaj,bardziej pasuje do działu humor :)
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Miałem okazję użytkować kilka dni Smarta i nie wspominam tego zbyt miło. Auto ma bardzo krótki rozstaw osi i jest mega twarde i podbija na każdej nierówności. Poza tym skrzynia automatyczna to totalna porażka. Wbija biegi z jakimś 5 sekundowym opóźnieniem. Jednak faktycznie wszędzie tym zaparkujesz, więc jesli pogodzisz sie z tym, że to tylko rzecz, która Cię wozi z punktu A do punktu B to warto kupić. Szczególnie, że ceny sa już bardzo niskie.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    hrabia81 popytaj też Ariusza, bo o ile pamiętam też jakiś czas jeździł Smartem po Wawce i bardzo sobie chwalił... A co do słów Maćka - potwierdzam. Koleś jest nadgabarytowy i w Smarcie się mieści bez bólu.

  7. #7
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    hrabia81 popytaj też Ariusza, bo o ile pamiętam też jakiś czas jeździł Smartem po Wawce i bardzo sobie chwalił... A co do słów Maćka - potwierdzam. Koleś jest nadgabarytowy i w Smarcie się mieści bez bólu.

    heheh :] a wygląda jak wygląda
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    120
    BMW
    Brak
    Skąd
    EPD
    Witam serdecznie miałem raz przyjemność przejechania się ty pędzidłem byłem mile zaskoczony miejsca jest wiele mam 189 cm i naprawdę mieściłem się bez problemowo no i ta paleta kolorów nie powtarzalna :d

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    szukam wlsnie takiego malego zwrotnego pierda ktory sie wszedzie wcisnie poza sartem nie widze nic w tych wymiarach. co do bezpieczenstwa to nie jest tak zle widzialem kiedys crash test i smart wypadl lepiej od corsy.
    http://patrz.pl/filmy/top-gear-najmn...-swiata-573968

    Proszę bardzo ;D ;D ;D ;D

    albo ori wersja dużo lepsza jakość ale po angielsku :)
    http://www.youtube.com/watch?v=rwKNL...om=PL&index=21
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Jezdzielm smartem 5 dni, miejsca w miarę.. jesli chodzi o spalanie to 0.7turbo przy 100% butowaniu w miescie (z czego ok 130km w "trasie-tez but but")spalił mi 5.5l/100
    Jak dla mnie bajka jesli chodzi o koszta!!! dosłownie wszedzie wjedziesz tym :), a przy prawie 200cm nie powinies miec wieszych problemow z prowadzeniem. Ja mam 183 i mialem jeszcze zapas
    per aspera ad astra

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •