Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: spryskiwacz przedniej szyby

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    happy, jak sie z tym tematem nie uporam w domku w swieta to wale do Ciebie co Ty na to? ;D masz jakiś garażyk do podłubania?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    w domu na swieta oczywiscie ze tak ale niestety nie mam garazu. ale jakbys potrzebowal wsparcia to sie zgadamy i powalczymy.
    jakbys walczyl sam to musisz rozebrac spryskiwacze - dolna czesc z dyszami wychodzi tylko trzeba podwarzac delikatnie zaczepy bo sie lamia :( i w srodku powinny byb takie male pomaranczowo-rozowe uszczelki i sprezynki. u mnie nie bylo i przez to plyn lecial do drugiego zbiornika :(

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    2
    wita może mi ktoś pomoże nie działają mi wycieraczki w bmw e38 730 potrzebuje schematu kabli do przekaznikuw wycieraczek

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez pawel82
    wita może mi ktoś pomoże nie działają mi wycieraczki w bmw e38 730 potrzebuje schematu kabli do przekaznikuw wycieraczek
    Zapraszam do działu "Przedstaw się". Kolejna sprawa, nie śmieć w temacie o spryskiwaczach niedziałającymi wyceraczkami. A jeszcze następna kwestia - używaj opcji "Szukaj". Tyle na starcie. Potem będzie lepiej... ;)

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    2
    sylwekk nie chcesz pomóc to nie ale nie musisz odrazu tak cwaniaczyc napisalem ze jestem nowy i jak nie chcecie pomóc to dziekuje bardzo

    ---------

    Zalogowałem się z myślą że ktoś mi pomoże rozwiązać problem ale jak widzę to wy macie tu jakieś zasady. Ja chciałem tylko pomocy ale nikt nie pomaga myślałem że takie forum od tego jest jak wcześniej napisałem dziękuje za pomoc .

    mod: Nikt Ci nie odmawia pomocy. Zalogowałeś się, to wypełnij pkt 5 regulaminu i wtedy oczekuj wsparcia. Takie mamy zasady i myślę, że kolejna odpowiedź z Twojej strony poza właściwym postem w dziale "przedstaw się" będzie nie na miejscu.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    ile one orientacyjnie wchodza do wypadniecia? Centymetr? Poltora?
    do wypadniecia jakis centymetr. jak nie chesz ich pogubic to wpychajac je jakis milimetr albo dwa uslyszysz "klik" wyskakujacego zaczepu - i tyle wystarczy zeby nie trzymaly. jak wszystkie klikniesz to wystarczy wyciagnac maskownice za wystajace kawalki od spryskiwaczy i wszystko powinno byc w jednym kawalku.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    Jak juz sie rozbierze ta kratkę warto założyć jakieś objemki , bo wężyki znowu mogą pospadać sam to ostatnio przerabiałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •