Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: spryskiwacz przedniej szyby

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    ile one orientacyjnie wchodza do wypadniecia? Centymetr? Poltora?
    Powiedzmy jakieś 5-6mm. Jak będziesz go delikatnie wciskał to wpadnie tyle i potrzeba i się zatrzyma. A jak pociśniesz mocno to przeleci dalej i wypadnie od spodu. Także jeszcze raz - z wyczuciem ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    57
    BMW
    e38 m62b35 98'
    Skąd
    lubelskie zadupie
    [quote="
    Nie no bez takich. Te kołki kosztują w ASO grosze.[/quote]


    przecie piszę że AWARYJNIE.
    Do serwisu można na gwoździach dojechać :-)

    pozdr

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    20
    BMW
    E38
    Skąd
    Chełm
    a ja zrobiłem tak: po prawej stronie auta jest trójniczek. Rozpiąłem i zostawiłem luźno. Potem sprężarka i cienka plastikowa końcówka. Przedmuchałem je od strony wylotów. Po kilkunastu latach używania w końcówkach spryskiwaczy nazbierało się troche farfocli. Teraz działa jak trza :)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    nie w tym problem muzzy, przeczytaj temat. Jak zalicze ustny w czwartek to się z tym pobawię ;) Dzieki wszystkim. Zdam relację.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Tak jak sądziłem spadł wężyk, który jak się okazało pezy ponownym wciskaniu jest z ...kruchego plastiku, także uważajcie. obciąlem go do miejsca pekniecia i zalozylem elektrozłączkę dla pewności. zgubiłem tylko 2 kołeczki takwiec pelny sukces :D jak dosiade sie do kompa dolacze zdjecie. dziekuje wszystkim za pomoc!! wszystko teraz cacy... no prawie wszystko bo przy okazji wykonalem pewien test. wypompowalem caly plyn ze zbiorniczka intensiv i okazuje sie ze przy uruchomieniu jakiegokolwiek spryskiwacza pojemniczek napelnia sie plynem ... ale to chyba juz inny temat

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    no i powiem ci ze ja mam ten sam problem z napelnianiem zbiornika intensywnego mycie plynem ze zwyklego . i to chyba nie powinno tak byc bo tam niby maja byc rozne plyny ??

  7. #17
    happy129, wertuj forum, bo to zagadnienie było już omawiane :)

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    a jak juz znajdziesz to rzuć link w tym temacie proszę ;D

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    a jak juz znajdziesz to rzuć link w tym temacie proszę ;D
    Tia..... najlepiej przetłumaczone na polski.....

    RockR, użyj wyszukiwarki, to na prawdę nie gryzie....

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    http://forum.7er.pl/pytanie-odnosnie...ywnego&start=0

    http://forum.7er.pl/waschwasser-fullen-vt7568.htm

    http://forum.7er.pl/plyn-do-spryskiwaczy-vt5374.htm

    no to juz wiem na czym stoje. trzeba rozabrac maske i wyczyscic spryskiwacze. moze da sie uratowac jak nie to zakupy.
    druga sprawa ze musze jakos dostac sie do glownego zbiornika i sprawdzic jaki mam bo zgodnie z vinem mam xenony i spryskiwacze reflektorow a ani ksenonow ani spryskiwaczy nie mam. mogl byc jakis wypadek poprzedniego wlasciciela i wymienil wszystko juz bez montowania bajerow? tak strzelam bo nie sadze zeby vin klamal. a ze i tak po swietach jestem umowiony na wymiane chlodnicy to przy okazji mozna troche wiecej auta rozebrac :D

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    zabralem sie wczoraj za temat - udalo mi sie zdjac oslone na masce bez gubienia tych bolcy (troche wyczucia i da sie to zrobic) i po jej zdjeciu szok :) jeden spryskiwacz mam taki jak powinien byc 2 -wchodzace wezyki, a drugi z jednym - drugi lezy luzem obok (oczywiscie z ulamana koncowka) wyjalem oba rozebralem - w tym z jednym przewodem mialem sprezynke z gumka w tym z dwoma sprezynek i gumek brak :( zlozylem tak zeby mi nie cofalo do zbiornika intensiv. ale niestety teraz szukam na allegro spryskiwaczy razem z przewodami i jak beda to trzeba to znowu rozebrac. i do tego jak bedie walka z chodnica to musze zobaczyc jak to wszystko wyglada przy zbiornikach bo cos mi sie wydaje ze nie jest tak jak powinno :( masakra to trzeba miec pecha zeby trafic na najbardziej skapego niemca ktory jezdzil e38 i na spryskiwacze pozydzil kasy :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •