Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Ciekawe BMW 840 Ci

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Przecież w e31 fabrycznie były montowane silniki 4.0 chyba od 1992 do 1996. Więc jak manual to manual a nie żaden steptronic. Poza tym o ile mi wiadomo w m60 nie było czegoś takiego jak steptronic - jak się mylę to mnie poprawcie.
    nie wiem czy był to fabrycznie zamontowany Steptronic ale widziałem kilka ogłoszeń z tą skrzynią ;) a co do manuali w w e31 840/850 to jak najbardziej były tylko była to rzadkość :)
    a co do ceny to powiedział bym że jest aż za bardzo atrakcyjna,coś tam pewnie w niej siedzi...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    w m62 byly steptronicki w m60 normlane automaty ze smiesznym przelacznikiem na sport , no i manuale

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Przecież w e31 fabrycznie były montowane silniki 4.0 chyba od 1992 do 1996. Więc jak manual to manual a nie żaden steptronic. Poza tym o ile mi wiadomo w m60 nie było czegoś takiego jak steptronic - jak się mylę to mnie poprawcie.
    nie wiem czy był to fabrycznie zamontowany Steptronic ale widziałem kilka ogłoszeń z tą skrzynią ;) a co do manuali w w e31 840/850 to jak najbardziej były tylko była to rzadkość :)
    a co do ceny to powiedział bym że jest aż za bardzo atrakcyjna,coś tam pewnie w niej siedzi...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    Napewno miala strzala to oczywiste. Oczywistym jest pewnie koniecznosc robienia kompletnej blacharki. O ile to manual to chyba warto (o ile skrzynia w dobrym stanie i silnik). Koszt kola zamachowego 2000, sprzegla 2000 itp. Autko ma felgi hamanna. Warto takze napomknac o innych roznicach miedzy automatami a manualami e31. Np twardszy zawias, grubsze polosie, czasem inne przelozenia mostow itp. Ta cos ma z klapa chyba nie halo albo niedomknieta. Wydechy chyba od CSi bo ona miala takie smieszne. O dziwo przod ladnie wyglada jak w niewielu e31.
    Kolonkos radze podszkolic sie w temacie e31.

  5. #15
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Camil, nie przesadziłeś trochę z tymi cenami? Podałeś przykładowe ceny nowych czy używanych?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    A kto normalny kupuje uzywany dwumas(nie ma na sprzedaz sprawnych bo wszystkie wykupione do swapow V8 do e30) albo sprzeglo? Sprzeglo mozna kupic taniej sachsa. M60 ma inne niz m62, wieksze i drozsze.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Hmm..
    Rozpisaliscie sie koledzy ale wogole nie na moje pytanie... ;D

    Auto to to ori manual 6 biegowy,i nie ma szpachli tylko jest lakier do renowacji i ochrony!
    Czlowiek wie co trzeba zrobic by to byl ideal i dlatego taka cena..
    Poza badziewnymi podrobami felg Hamanna jest to 100% oryginalu!

    Rozmawialem z wlascicielem pare razy i wiem co jest m.in. do roboty.
    Jade to obejrzec i dam relacje z wycieczki albo zdjecia jej z mojego garage :)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    Hmm..
    Rozpisaliscie sie koledzy ale wogole nie na moje pytanie... ;D

    Auto to to ori manual 6 biegowy,i nie ma szpachli tylko jest lakier do renowacji i ochrony!
    Czlowiek wie co trzeba zrobic by to byl ideal i dlatego taka cena..
    Poza badziewnymi podrobami felg Hamanna jest to 100% oryginalu!

    Rozmawialem z wlascicielem pare razy i wiem co jest m.in. do roboty.
    Jade to obejrzec i dam relacje z wycieczki albo zdjecia jej z mojego garage :)
    No to czekamy na relacje bo powiem że sam się zastanawiam nad kupnem. Zrób kilka fotek nawet jeśli nie kupisz.

    Cytat Zamieszczone przez Camil
    Napewno miala strzala to oczywiste. Oczywistym jest pewnie koniecznosc robienia kompletnej blacharki. O ile to manual to chyba warto (o ile skrzynia w dobrym stanie i silnik). Koszt kola zamachowego 2000, sprzegla 2000 itp. Autko ma felgi hamanna. Warto takze napomknac o innych roznicach miedzy automatami a manualami e31. Np twardszy zawias, grubsze polosie, czasem inne przelozenia mostow itp. Ta cos ma z klapa chyba nie halo albo niedomknieta. Wydechy chyba od CSi bo ona miala takie smieszne. O dziwo przod ladnie wyglada jak w niewielu e31.
    Kolonkos radze podszkolic sie w temacie e31.
    Camil ty posiadasz lub posiadałeś E38 740 94r, i też musiałeś robić kompletną blacharkę?, nie wydaje mi się. A to jest 95r i myślę że blacha nie jest gorsza niż w 7er. I jakoś z fotek z ogłoszenia nie widać że miała strzała. Nie wszystko złoto co kupe kasy kosztuje.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Camil tak wyczytałem w jakimś serwisie. Także nie sprawdzałem poprawności danych zawartych tam!
    A co do csi miałem ost przyjemność jechać nim:) Stoi w katowicach w komisie Vektor, cena 110tys. Jest po tuningu coś tam wzmacniana i jakieś tam pierdoły.
    Nieważne.
    Uważam że ta 840 jest fajna. Wydech nie ważne są 4, są i bmw wiedziało jak co zrobić kiedy projektuje.
    mnie się osobiście podoba i nic nie szkodzi zobaczyć te autko, przejechać.
    A przemądrzanie się bo to i to so roboty to głupota!! Nie widziałeś nie pisz
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    Mam e38, mialem e31, e24, e28, e39 i WIEM, ze w takiej cenie nie ma aut bezwypadkowych. Ponadto owszem w mojej e38 musze zrobic blacharke (rost przy dole drzwi i przy tylnej klapie - i nie miala akurat tam strzala). A to, ze mam 740 wlasnie w manualu pozwala mi sie wypowiadac na temat czestych dosyc kosztownych usterek, ktore auto moze spotkac w tymze wieku!
    A ta CSi po tuningu to pseudo koenigspecials, wlasciciel oczywiscie wspominal, ze to oryginalne, ale latwo sie odnalazla polska firma robiaca mu te poszerzenia.
    pzdr
    Ja sie nie madrze, poprostu wiem, ze BMW to koszty, tymbardziej jesli mowa o e31...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •