Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Szybki start i CODE

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    Ja w moim 4,0 dieselu komfort startu nie mam .nawet wydrukowalem sobie wykazik opcji i tez tego tam nie znalazlem.a swoja droga ciekawe czemu tego rozwiazania nie ma w dieselach?

  2. #22
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Ja z kolei mam komfort start a w wykazie nie mam
    Pozdrawiam, Przemos

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phmb
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    184
    BMW
    E38 740d + F02 750Li
    Skąd
    Kamień Pomorski
    W ogóle w dieselach tego rozwiązania nie ma i podobno dołożyć też się nie da - tyle wiem z ASO. Kiedyś gadałem z magikiem co robi tylko BMW i mówił, że dołożenie tego nic nie da bo diesela nigdy nie odpali ze względu na inne sygnały z czujników itp. Więc zostaje nam "normalne kręcenie"

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    Troszke to dziwne jest .MIalem kiedys mercedesa e-klase z 3,0 dieselem i taki patent tam byl i dzialalo to bez zarzutu.raz mialem problem z odpaleniem i wystarczylo zeby przytrzymac kluczyk i rozrusznik krecil tyle ile sie chcialo

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar discovery
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    138
    BMW
    E38 730DA 2001r Titansilber metalic
    Skąd
    Chorzów
    Zgadza sie, że niektóre auta z silnikami diesla miały funkcję komfort start. Kolega miał volkswagena phaetona z silnikiem diesla i mial komfort start. Ciekawe czy jest jakiś sposób na dołożenie tego bajeru

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Koledzy a da sie to dolozyc do 3.0 z 95r? to jest jakis modul czy wiecej zabawy?:> bawil sie ktos z tym kiedys?:> dokladal ktos?

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phmb
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    184
    BMW
    E38 740d + F02 750Li
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Kolego przeczytaj kilka postów wstecz... Pisałem już, że konieczny jest specjalny rozrusznik oraz odpowiednio zakodowany sterownik silnika...

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    temat sledzilem ale musialem przeoczyc:) dzieki:P moj blad:)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Panowie, mam malutki problem z funkcją CODE... Tzn. jak normalnie wprowadzę kod to wszystko jest jak należy, autko nie odpala, po wpisaniu kodu normalnie. Jednak kilka razy zdarzyło mi się, że nie wpisywałem żadnego kodu, wyszedłem na chwilkę z auta, nie zamykając c. zamka, po 10 min wróciłem, przekręciłem klucz i pyta o kod! Zdziwiony wpisałem "0000" i weszło.. Następnym razem prawie taka sama sytuacja, tyle, że auto stało ok 1,5h i było zamknięte od środka, bez alarmu (alarm sam się włącza po czasie).. Jak można sobie z tym poradzić? Czy ktoś z takim czymś się spotkał? Proszę o pomoc..

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    100
    BMW
    F 01
    Skąd
    z azot
    a wie ktoś jak si pozbyć tego Code, mnie w ogóle auto nie odpala, cały czas jest i w liczniku i na wyswietlaczu Code i nie kreci, wpisywałem tam juz różności i dalej nic, dopiero jak odepne licznik auto zapala ale gdy go zgasze od nowa chce Code i nie pali, 730d 2001
    BMW sie nie psuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •