Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: e38 750 i 740 - prosba o opinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    41
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Warszawa

    e38 750 i 740 - prosba o opinie

    Cześć, pierwsze z moich pytań z gatunku "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"

    Czy ktos cos wie nt. ponizszych egzemplarzy?

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10731192
    Na pierwszy rzut oka widze pewne niedoskonalosci blacharki, ale generalnie wyglada akceptowalnie.

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8343173
    Tutaj zaleta bylaby taka ze to blisko mnie ale mam intuicje ze to padlina (komis). Zreszta wydaje mi sie ze ktos opisywal juz ten egzemplarz na ktoryms z forow ale nie moge teraz niczego juz znalezc.

    http://www.moto.allegro.pl/item82678...e_bmw_740.html
    Co prawda 740 (wolalbym 750) ale wyglada niezle. Pytanie tylko czy 740 mialy w calosci chromowany grill (tzn. ramka i srodek)??

    Ktos był? Widział? Może jakieś refleksje po samych zdjeciach i opisie?
    Z gory dzieki!

    PS. Byla jeszcze jedna fajna sztuka 750 z Czechowic-Dziedzic, opisywana juz na tym forum, ale na razie zniknela z ogloszen (wygaslo). Miala jakies problemy z blacharka ale generalnie swietnie wygladajace auto :) Mam nadzieje ze sie nie sprzedalo.....

  2. #2
    Ad. 1 Nie wygląda źle, ale listwy na drzwiach i zderzakach ma z schadowa, a na oknach chromy. Pozostałe wyglądają całkiem spoko. Jak masz ochotę na takie auto, to napisz do mnie PW co konkretnie Cię interesuje, bo może będę swoje sprzedawał.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    41
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Ad. 1 Nie wygląda źle, ale listwy na drzwiach i zderzakach ma z schadowa, a na oknach chromy. Pozostałe wyglądają całkiem spoko. Jak masz ochotę na takie auto, to napisz do mnie PW co konkretnie Cię interesuje, bo może będę swoje sprzedawał.
    Dzięki za opinie.
    Widze że masz longa a ja szukam "krótkiego" :(

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,104
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Chromowany grill miała wyłącznie 750ka :) Nie wiem czy była opcja montażu w innym modelu ale nie sądzę. Co do linków to jakoś do mnie nie przemawiają 1 jakiś taki zaniedbany, 2 komis no to wiadomo że trzeba uważać. A 740 całkiem dobrze wygląda. Trzeba by na żywo zobaczyć.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A mi się wydaje że jednak jak ktoś się uparł że chce cały chrom to mu odpłatnie montowali. Mam pytanie może głupie ale jednak.. czemu nie chcesz longa?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,104
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Mam pytanie może głupie ale jednak.. czemu nie chcesz longa?
    Kolega BarteqMW pisał o tym w swoim poście powitalnym :)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    41
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    A mi się wydaje że jednak jak ktoś się uparł że chce cały chrom to mu odpłatnie montowali. Mam pytanie może głupie ale jednak.. czemu nie chcesz longa?
    Nie potrzebuję więcej miejsca z tyłu, a jesli juz raz na jakis czas tylna kanapa jest używana, to tyle miejsca ile jest w standardowej wersji w zupelnosci mi wystarczy :>

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    long jest ladniejszy wg. mnie dlaczego nie chcesz wiecej zamiast mniej? nie podoba Ci sie long?? co do 750ki to ja bym jej nie chciał. wiecej pier*****ia sie z jakimikolwiek czynnosciami serwisowymi, spalanie, szybko padajace aku bo v12 nie laduje na wolnych obrotach, a pozniej daje potezny prad, wymiana swiec, elektr. przepustnice, etc... a niewiele więcej radochy niż z 4,4, ktore masz o cale niebo tansze w utrzymaniu, nie wspominajac o dostepnosci czesci zamiennych nowych i uzywanych... pozatym 4,4 to silniczek duzo lepiej dajacy sie zmodyfikowac i wycisnac male conieco. ja bym i za jakis czas bede szukal 4,4 bez vanosow w longu. taka moja opinia. sorry za wyglad tekstu ale pisze z komorki. PS a jezeli chcesz bajery z 50ki to idzie latwo dokupic, np. ja mam w 735i skorzana deche

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    szybko padajace aku bo v12 nie laduje na wolnych obrotach
    Nie znam się na V12 ale czy to możliwe żeby na wolnych obrotach nie było ładowania w 750? Jestem w szoku...

    Co do aut to najbardziej mi sie spodobała ta z komisu w bananowych skórach ;)

    pozdrawiam :607:

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    41
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Chromowany grill miała wyłącznie 750ka :)
    No wlasnie tez mi sie tak wydawalo...
    Generalnie dziwna sprawa. Na mobile.de znalazlem 2-3 sztuki 740 z chromowanym grillem ale nigdzie nie znalazlem konkretnej informacji ze to byla fabryczna opcja itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •