Cześć,

Mam na imię Bartek, jestem z Warszawy i wszystko wskazuje na to że w najbliższych tygodniech stanę się posiadaczem e38.
Nie będzie to moje pierwsze doświadczenie z marką. Moim poprzednim BMW było e39 530iA, z którego w sumie byłem bardzo zadowolony ale ostatecznie - ze wględu na coraz większe przebiegi spowodowane przeprowadzką do jednej z podwarszawskich miejscowości - rachunek ekonomiczny wziął góre. Zamieniłem piątkę na znakomitą, niezawodną, ekonomiczną a jednocześnie zupełnie pozbawioną charakteru i oryginalności Hondę CR-V 2.0 '08 :P

Najbliższy zakup będzie miał jednak inny charakter niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ tym razem kupuje samochód jako drugi, służący wyłącznie do zabawiania mojej chłopięcej duszy w wolnych chwilach :) Dlatego, w myśl zasady "kosztyniegrająroli" w grę wchodzą wyłącznie wersje benzynowe V8 lub V12 (preferowana druga opcja). Byc może w pierwszym swoim poście narażę się klubowiczom ale szukam wersji krótkiej, nie longa :) Nie jest mi to potrzebne ponieważ jeżdżę głównie sam lub z żoną a wersja standardowa wydaje mi się bardziej zwarta. Ale to oczywiście kwestia gustu :) Aha, chciałbym też wersję poliftową...

Reasumując: W najbliższych dniach na pewno zabłysnę jakimiś mniej lub bardziej sensownymi pytaniami i mam nadzieję że nie powtórzę zbyt wielu juz poruszonych tematów (sam byłem przez jakiś czas modem na innym forum o tematyce BMW wiec znam ten ból). Zanim założę poszukam w każdym razie :x

Pozdrawiam wszystkich!
Bartek