Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: ZABLOKOWANE DRZWI - POMOCY - NIE MOŻNA OTWORZYĆ

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    a ściągałeś centralny (to czarne pudełeczko co jest nad zamkiem) i pod nim masz 2 dźwigienki ,centralny nimi przesuwa i samemu trzeba przesunąć dżwiginie albo nalać tam jakiegoś wd 40. Bo wtedy leci bezpośrednio na cały mechanizm zamka.
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    a nie tego nie probowalem kolegodla mnie ten zamek to czarna magia:P ale tak zrobie a powiedz mi te podelko jak sie trzyma??

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    najpierw odłącz wtyczke ta na 4 piny.
    i zatrzask trzyma na środku (odchylasz to )
    tutaj masz foto o co mi chodzi co masz zdjąć
    http://moto.allegro.pl/item840823826...8_352_168.html

    tylko ostatnie foto . i pod tym pudełkiem rusz dźwigienka juz nie pamiętam którą (są 2) i drzwi powinny sie otworzyć jak pociągniesz niby za klamkę a jak nie to lej wd40 czy cos takiego .

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    ciagasz za nie odpowiednie dzwigienki, próbuj wszystkie ciągnac i tam jest taka jeszcze zawleczka jakby w zamku to srubokretem ją przesuwaj, mialem podobnie z tylnymi drzwiami, tylko na złosc w ciagu tygodnia dwoje drzwi mi zablokowalo. W jednych linka stanęła i nie otwierało temu a w drugich własnie taka zapadka jest od zamykaniai zawleczka moze jest juz wyrobiona i temu nie ciagnie zamka

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    ok dziekuje koledzy slicznie za pomoc jutro bede walczyl i podziele sie swoimi wrazeniami mam nadzieje ze u mnie nic innego niz to co piszecie nie wyniklo.pozdrawiam

    MOD: Mała uwaga - pisz, proszę, po polsku. Bez kropek Twoje wypowiedzi są nieczytelne.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    Udało mi sie wydłubać te czarne pudełko i poruszałem tymi dwoma dzwigiekami ale nie odpuszcza blokady;/

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Jak chcesz zobaczyć zamek na wierzchu to mam pod ręką bo wymieniałem u siebie (u mnie się nie chciał zamknąć :D - kupiłem drugi ale stary po wyjęciu i nasmarowaniu działa). Może to pomoże Ci w naprawie.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    W sumie ja też mam stary zamek co nie działał a póżniej rozmroził sie chyba bo wyleciało troche wody z niego i teraz działa cały czas.Chociaż i tak założyłem drugi .
    Jak chcesz to wrzucę zdjęcie zamka (zamek ma częściowo odchyloną blachę i widac na nim mechanizm w środku.
    )
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •