Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: amerykanska rejestracja co sadzicie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    taka podkładka w serwisie kosztuje 189 pln + malowanie jak by ktoś chciał wiedzieć. a co do tematu to mi się to bardzo podoba i będę chyba z tym myślał do mojej e38.
    pozdrawiam :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    taka podkładka w serwisie kosztuje 189 pln + malowanie jak by ktoś chciał wiedzieć. a co do tematu to mi się to bardzo podoba i będę chyba z tym myślał do mojej e38.


    no to ja tyle samo dalem z przesylka ze stanów ..... :shock:

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no i właśnie na tym polega błąd większości ludzi, boją się iść do ASO zapytać o cenę bo BMW to Będziesz Miał Wydatki, ja od dawna najpierw sprawdzam cenę nówki a później ewentualnie kminie.
    pozdrawiam :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    kamiltar, nie dam sobie głowy uciąć , ale tutaj u nas w "hameryce" czytaj UK tez nie do końca jest to tak legalne ... po pierwsze musisz tablice zrobić w sklepie bądź też autoryzowanym serwisie, który jest zarejestrowany w DVLA do "drukowania" tablic , a co za tym idzie nie można mieć pod numerem rejestracyjnym np adresu naszego forum tylko adres bądz nazwe sklepu/serwisu które je "wydrukował" .

    Tutaj tablica musi mieć odpowiednią czcionke, odpowiednią grubosć jak i wymiar
    Tutaj więcej na ten temat : http://www.direct.gov.uk/en/Nl1/Newsroom/DG_178975

    " ... The increase in fixed penalty also covers illegal number plates. This includes failure to conform with rules on font, size and colour of number plates. The use of illegal number plates can have a significant impact on criminal investigations and crime detection. "

  5. #15
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mi też się bardzo podoba coś takiego, szkoda że nie było czegoś w tym stylu do e32.. A co do angielskich tablic to chyba jak się zapłaci to można mieć adres strony. Jak siedziałem w GB to widziałem e34 z rejestracją gdzie właściciel wybrał sobie własną czcionkę, a zamiast GB i gwiazdek miał BMW i znaczek :)

    Mam pytanie bo się nad tym zastanawiałem, gdzie można dostać podkładkę pod amerykańską wersję rejestracji do e32?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    kamiltar, nie dam sobie głowy uciąć , ale tutaj u nas w "hameryce" czytaj UK tez nie do końca jest to tak legalne ... po pierwsze musisz tablice zrobić w sklepie bądź też autoryzowanym serwisie, który jest zarejestrowany w DVLA do "drukowania" tablic , a co za tym idzie nie można mieć pod numerem rejestracyjnym np adresu naszego forum tylko adres bądz nazwe sklepu/serwisu które je "wydrukował" .

    Tutaj tablica musi mieć odpowiednią czcionke, odpowiednią grubosć jak i wymiar
    Tutaj więcej na ten temat : http://www.direct.gov.uk/en/Nl1/Newsroom/DG_178975

    " ... The increase in fixed penalty also covers illegal number plates. This includes failure to conform with rules on font, size and colour of number plates. The use of illegal number plates can have a significant impact on criminal investigations and crime detection. "


    Dowiadywalem sie czytalem i masz Fubu racje w niektórych kwestiach.
    Tablice mozesz kupic gdzie chcesz byle byla wedlug standardów.
    Czcionki legalne w Anglii to ''Legal'' i ''Legal 3D''

    Mozna dawac logo na strone ue irl i uk.
    Litery powinny miec dana wielkosc, czyli jak zaloze rozmiar amerykanski i postawie litery w dwóch liniach to bedzie Full legal. Jedyne issue to ten adress w stopce na który z lekka przymkne oko.

    Legalnie moze tam byc informacja nie tylko o producencie tablicy ale równiez o dilerze, sklepie czy komisie w którym kupiles auto.

    Widzialem opinie ze musi tam byc producent tablicy ale mysle ze to juz sobie producent sam dozucil aby sie promowac za darmo.

  7. #17
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    No to jak im powiesz że kupiłeś auto na 7er.pl to chyba nie będą chcieli paragonu ;D

  8. #18
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Ja swego czasu chciałem założyć sobie tablice typu GERMAN STYLE ( http://cgi.ebay.co.uk/GERMAN-Euro-Pr...item2ea9769e05 ) ... ale one mimo że wymiarowo są OK to posiadają inną czcionkę a co za tym idzie są nielegalne, a mandat to boajże 60GBP

  9. #19
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    w IRl w sklepach moto można zamówić sobie każdą czcionkę, każdy kolor + pod znaczkiem EU wcale nie musi być znaczek IRL - widywałem tam królika baksa albo tazz z kreskówek ! Bmw to bmw, honda to honda! Jest kolorowo :]
    Czcionka może być pochyła bądź pogrubiona!

    Z takimi tablicami można jeździć, ale przeglądu auto nie przejdzie! Z tego co wiem na przegląd przekręcają ori i do przodu :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    w IRl w sklepach moto można zamówić sobie każdą czcionkę, każdy kolor + pod znaczkiem EU wcale nie musi być znaczek IRL - widywałem tam królika baksa albo tazz z kreskówek ! Bmw to bmw, honda to honda! Jest kolorowo :]
    Czcionka może być pochyła bądź pogrubiona!

    Z takimi tablicami można jeździć, ale przeglądu auto nie przejdzie! Z tego co wiem na przegląd przekręcają ori i do przodu :]

    sa w sprzedarzy rózne mozna sobie kupic nawet czcionke która wogole nie jest czytelna.
    Tak samo jest z tablicami na styl niemiecki. Ludzie je uzywaja ale jak przyjdzie co do czego
    to okazuje sie ze sa nielegalne.
    Duzo ludzi z takimi jezdzi, ale jak chcemy byc 100% legalni to musimy sie trzymac dwóch czcionek i wymiarów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •