Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 138

Wątek: [e38] Szpoper E38 730

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Ślicznie.... Taki dyskretny urok elegancji z zadziornym pazurem :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Kangoo25
    no ładniutka ale mamy w Poznaniu laleczki
    wszystkie oprócz twojej to laleczki haha ogarnij ja
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    5
    BMW
    e39 530d
    Skąd
    Rzeszów
    widziałem na innym forum, ale tu też napisze że ładniutka!!!

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Witam i szerokości:)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Wróciłeś do ciemnych wkładów w przednich lampach?Będziesz zakładał ciemny kierunek?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar Surprizzo
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    76
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Ostrów Mazowiecka
    Witam

    Gratuluję zakupu czy też wymiany obu stronom :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Ładnie Ładnie... Gratuluję!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    25
    BMW
    728, 340i
    Skąd
    Kraków
    ładniuśka
    pzdr

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez makister
    Wróciłeś do ciemnych wkładów w przednich lampach?Będziesz zakładał ciemny kierunek?
    tak wróciłem do czarnych , kierunki jak się znajdą w "odpowiednim odcieniu " też założę , bo te co miałem poprzednio się zutylizowały , a dokładnie jeden przejechałem :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Cytat Zamieszczone przez szpoper
    Cytat Zamieszczone przez makister
    Wróciłeś do ciemnych wkładów w przednich lampach?Będziesz zakładał ciemny kierunek?
    tak wróciłem do czarnych , kierunki jak się znajdą w "odpowiednim odcieniu " też założę , bo te co miałem poprzednio się zutylizowały , a dokładnie jeden przejechałem :D
    hehe,pamiętam,na 5er pisałeś :)
    koniecznie daj fotki jak coś odpowiedniego trafisz i daj cynk co gdzie i jak ;) bo ja też na same dziwaki trafiam
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •