Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Jakie stacje wybieracie

  1. #11
    Ja się przyzwyczaiłem do BP i przeważnie tam się zalewam. Poza tym nie miałem nigdy problemów z jakością. Ewentualnie Shell / Statoil. Na Lukoila nie zaglądam bo co będę dawał Ruskim zarobić. Natomiast najgorsze co mnie spotkało w życiu to Lotos w Gdyni, w okolicach portu. Wyraźnie muliło auto i spalanie skoczyło w górę. Jeden taki przypadek wystarczył żebym szerokim łukiem omijał ich paliwo. Oprócz tego mam w Krakowie jedną stację z rewelacyjnym i tańszym o 20-30gr gazem, więc jak jestem na Rybitwach to zawsze coś u nich zaleję.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    A ja tankuje głównie na stacji Leclerca przy al Jerozolimskich :) paliwo tanie i do tej pory brak problemów - więc po co przepłacać.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    (pomijając jakieś lukoile i inne przydrożne wynalazki ;) )
    i tutaj sie mylisz kolego bo na lukoil jest bardzo dobre paliwo- przynajmniej ON i wiem to z bardzo pewnego zrodla ;)
    Z tego co wiem ( też źródełko ) to na Lukoilu jest lepsze paliwo niż na Orlenie czy BP :D w dodatku jest sporo tańsze i bardzo żałuje że nie ma takiej stacji blisko Koszalina .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    a ja leję tam gdzie mi wypadnie koniec baku... ;D

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Z tego co z kolei ja słyszałem (od człowieka wiele lat siedzącego w branży paliwowej) - to wszystkie stacje sieciowe sprzedają mniej więcej to samo, a często wręcz dokładnie to samo. ;)
    Tak naprawdę ryzyko "rozcieńczania" itp. jest głównie na małych stacjach w podejrzanych miejscach.

    Osobiście jeżdżę na BP, bo ich kolorki wprawiają mnie w dobry nastrój... :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #16
    Ja tankuję głównie na Neste albo stacjach przy Auchan (cena). Omijam szerokim łukiem BP, naciąłem się wielokrotnie na LPG, ON też bez rewelacji. Nie miałem nigdy problemu z paliwem ze Statoila czy Shell-a, ale cena nie zachęca do regularnych odwiedzin.

  7. #17
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    PL - Orlen
    Eu - jak trzeba
    Irle - Topaz
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Kiedyś Shell ale to tankowałem gaz. Teraz Pb ,Orlen bo mam blisko i też jestem zadowolony z jakości (nie z ceny bo wszędzie za drogo ;) ).

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Z tego co z kolei ja słyszałem (od człowieka wiele lat siedzącego w branży paliwowej) - to wszystkie stacje sieciowe sprzedają mniej więcej to samo, a często wręcz dokładnie to samo. ;)
    Tak naprawdę ryzyko "rozcieńczania" itp. jest głównie na małych stacjach w podejrzanych miejscach.

    Osobiście jeżdżę na BP, bo ich kolorki wprawiają mnie w dobry nastrój... :hah:
    Popieram jako "człowiek z branży", przynajmniej u mnie w okolicy czy to bp, statoil czy też orlen, dojeżdża na te stacje paliwo z jednych dołów... a tak nawiasem mówiąc zawsze śmieszą mnie opinie że klient wraca do mnie i mówi że na stacji X gorsze paliwo tankował i woli u nas nieświadomy tego że tankuje jedno i to samo tylko w innym koncernie. Generalnie opłaca się tankować na markowych stacjach pod znanym szyldem ponieważ od cysterny po zbiorniki na stacji nie ma takiej opcji żeby "rozcieńczyć". Jedynym miejscem gdzie może dojść do mixów w przypadku koncernu jest tylko i wyłącznie naftobaza.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Jak kumpel pracował na stacji przymarketowej to tam tankowałem teraz tylko Shell,jeden raz zatankowałem na BP i omijam szerokim łukiem,nawet jakby mi zabrakło paliwa to nie wiem czy bym się skusił.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •