Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] Wskaznik paliwa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    10
    BMW
    bylo 728 szukam 735
    Skąd
    Białystok

    [ elektryka] Wskaznik paliwa

    Koledzy mam taki chyba nie typowy problem. :( Problem jest taki ze gdy zatankuje benzynki do zbiornika nawet do pełna to po uruchomieniu silnika mi się nic nie podnosi i świeci się rezerwa a na komputerze wyświetla się ze mam paliwa na 0 km.
    Ile bym nie miał paliwa nic mi nie pokazuje. :( Jest może jakiś bezpiecznik albo kostka od tego ?? Rozbierałem to już trochę i pod tylną kanapą są 2 mierniki w zbiorniku. Wyglądały na całe i nic nie było rozlutowane. W wcześniej wszystko działało. Zrobiło mi się to podczas jazdy jechałem na trasie na lpg i po prostu spadał (powoli tak jak bym może na bp jechał?) i od tamtej pory nic :( może ktoś mi coś doradzi co mam jeszcze sprawdzić ?? Dodam ze sama wskazówka działa bo jak na komputerze robię test nr 2 ze wszystko się na liczniku świeci to ona wtedy działa ??
    Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie!!!

  2. #2
    Czy sprawdzałeś w testach zegarów, ile pokazują czujniki paliwa na każdą stronę?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    10
    BMW
    bylo 728 szukam 735
    Skąd
    Białystok
    nie. a jak to sprawdzić ??
    Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie!!!

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez 7Marcin7
    nie. a jak to sprawdzić ??
    Wchodzisz w testy i test6 pokazuje zawartość komór baku. A o testach, jak je odblokować i co który oznacza było sporo na forum ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Czy sprawdzałeś w testach zegarów, ile pokazują czujniki paliwa na każdą stronę?
    Ich wspólne wskazania pokazuja chyba to co jest na wskaźniku, choć całkiem i tak nie ma co na tym polegać.

  6. #6
    Chodzi o to, żeby sprawdzić, czy jest jakaś reakcja od czujników.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    10
    BMW
    bylo 728 szukam 735
    Skąd
    Białystok
    Znalazłem jak zrobić ten test6 i tam wyświetliło się stan obu komór. Wskazywał chyba prawidłowo. Po uruchomieniu silnika wskaźnik paliwa zaczął wskazywać stan zbiornika. Wiec nie wiem co było przyczyna ale wszystko po tym teście zaczeło działać. Dziękuje wszystkim za pomoc :)))
    Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •