Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [e65] Prośba o info o tym aucie.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina

    [e65] Prośba o info o tym aucie.

    przymierzam się powoli do nowszej 7er.

    Co sądzicie o tym konkretnym egzemplarzu. Może ktoś coś o nim wie?? (może być PW lub gg).

    http://otomoto.pl/bmw-735-bezwypadko...C10671360.html

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Tak na pierwszy rzut oka :
    * brak wentylacji i masaży foteli ;
    * brak memo w kierownicy (zaślepka);
    * brak 4 pokrętła klimy
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    olejus, chodzi ci o to, że nie jest to zainstalowane czy było fabrycznie a nie ma w tym egzemplarzu??

    Sorka, ale temat tego modelu zaczynam dopiero przerabiać, dopiero czytam na forum tematy dotyczące tego modelu. Jestem raczej małowymagający jeśli chodzi o wybajerowanie swojego samochodu. Mam teraz biedne e38 a i tak mi się nim dobrze jedzie i nie brakuje mi bardzo masażu czy tam innych gadzetó, jednak raczej nie kupuję auta uboższego niż obecne :D

    Ten model powoli zaczyna mi się podobać i myślę ,ze gdy wsiądę do swojego to będe bardzo zadowolony. Chciałbym mieć ekspres do kawy na pokładzie... są?? ;)

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Flashpointman
    olejus, chodzi ci o to, że nie jest to zainstalowane czy było fabrycznie a nie ma w tym egzemplarzu??

    Sorka, ale temat tego modelu zaczynam dopiero przerabiać, dopiero czytam na forum tematy dotyczące tego modelu. Jestem raczej małowymagający jeśli chodzi o wybajerowanie swojego samochodu. Mam teraz biedne e38 a i tak mi się nim dobrze jedzie i nie brakuje mi bardzo masażu czy tam innych gadzetó, jednak raczej nie kupuję auta uboższego niż obecne :D

    Ten model powoli zaczyna mi się podobać i myślę ,ze gdy wsiądę do swojego to będe bardzo zadowolony. Chciałbym mieć ekspres do kawy na pokładzie... są?? ;)
    To znaczy wymieniłem ci 3 rzeczy które potem ewentualnie przy sprzedaży za kilka lat mogą być na szalę :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Te gadżety raczej nie będą miały tak wielkiego wpływu na ewentualną późniejszą odsprzedaż jak odmiana drewna wykończeniowego. Dla mnie wykończenie w tym stylu dyskwalifikuje to auto. No ale tobie może się to podobać o gustach się nie dyskutuje.

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Tak na pierwszy rzut oka :
    * brak wentylacji i masaży foteli ;
    * brak memo w kierownicy (zaślepka);
    * brak 4 pokrętła klimy
    OLEJUS dobrze gada to ważne wbrew pozorom i cholernie przydatne
    powiesz "a mądzą sie"
    otóż niedawno kupiłem własnie e66 więc jestem na bieżąco

    zaczne tak
    podoba mi się:( w tym konkretnie modelu )
    - felga
    - elektryczne zagłówki tył
    - webasto
    -10 poduch mam nadzieje że całe ;(
    -pokrowiec na narty

    nie podobami się:
    - brak grzanej kierki
    - brak tego co wymienił olejus
    - brak chyba LOGIC 7 choc pisze rozszerzony ale nie wiem czy to o to chodzi?
    - kolor drewna tzn chodzi mi o to że jest w macie bez połysku dla mnie odpada
    - brak aktywnych zagłówków w przodzie
    - silnik 735 no ja był celował w 745 i tak w swoim przypadku zrobiłem bo wiele opini świadczących na plus o tym silniku mozna przeczytać i po krótkim na razie użytkowani to potwierdzam,nie twierdze że te 272 koniki to mało ale pamietaj że to auto waży ponad 2 tony
    - rok produkcji 2001 słyszałem o kłopotach z elektroniką - jedni twierdza że u nich nie ma inni że mają mase - ogólnie ponoć od 2003 roku poprawiono te mankamenty więc raczej bym w tych rocznikach autka szukał
    - kolorek samego autka - dla mnie ma być ciemny jesli nie typowy gangsta czarny to choć ciemny granat czy cos, bo srebrny hmmm no nie leży mi :x
    - brak chyba dociągania drzwi - poprawcie mnie jeśli przeoczyłem ale to fajna funkcja i ogranicza walenie drzwiami wystarczy leciutko zamknąc bo sie same dociągają

    to chyba z grubsza tyle

    ogólnie autko ładne poza tym że ten kolor jest taki sobie dla mnie reszte można przeżyc
    zatem jeśli nie przeszkadzają ci takowe mankamenty tego autka śmiało możesz je brać pod uwage ( oczywiście mówiąc i widząc je na zdjęciu) należy je obadać w realu

    dziękuje za uwage
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    za te cene trzeba bylo moja brac... z gazem byla....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    http://moto.allegro.pl/item838858109...trakcyjna.html

    tu masz linka do tez fajnego autka i troszke bardziej wyposażonego
    popatrz jak wyglądaja niektóre przyciski opcje byś wiedział co i jak
    poza tym zdaje sie OLEJUS robił zestawienie co i jak , na co zwracać uwage przy zakupie ,poszukaj sobie tego na forum bo nie wiem jak to znależc
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    o gustach się nie dyskutuje
    piękne... własnie dlatego jest wklejona srebrna i z tym drewnem... ;)

    gazu nie chcę, zwłaszcza w 7er, technika dla mnie jest najważniejsza... przepraszam, bo nie określiłem faktycznie o co mi biega dokładnie...

    coś wiecie o tej wadliwej elektronice?? słyszałem takze o awariach typu powrót do serwisu 50km/h, reset i wszystko ok. :D

    dzieki za te wszystkie info, co do ceny to auto life wygląda rewelacyjnie, brak dziwnych rzeczy, powypadkowych napraw nie widać, silnik i skrzynia sucho, brak śladów zużycia, po prostu normalna beta po 220k

    ja tak kupuje auta, pojawi sięcościekawego niedaleko domu to jade i kupuje... nie chce mi się latać po kraju albo europie... typowy leniwiec ;)

    czytam nadal forum... jeszcze jakieś info mile widziane :D każde :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •