Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem z automatyczna skrzynia e38 730d

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa

    problem z automatyczna skrzynia e38 730d

    witam jak kupowalem auto wlasciciel mowil ze jest walnieta skrzynia....i moje pytanie jest takie czy wstawic nowa czy robic remont a moze to nie skrzynia objawy sa takie jak auto jest zimne skrzynie teoretycznie normalnie pracuje moze troche szarpie ale jedzie ale jak sie zagrzeje wlacza sie tryb awaryny rusza ociezale podejrzewam ze rusza z 4 nie wlaczy sie reczne przelaczanie biegow i np jak dam na P i znowu na D to obroty wczodza a auto stoi nagle szarpniecie i jakos sie toczy :razz: jak tak pomagluje tymi biegami to z wstecznym dziej sie to samo poziom oleju jest bo sprawdzalem al eolej jak by przepalony skrzynia 5hp-24 moze ktos ma jakis pomysl....

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie...

    Po ile stoją skrzynie - to możesz zobaczyć na Allegro. Generalnie pewnie taniej niż przeciętny remont. Natomiast nikt Ci nie zagwarantuje, że nie kupisz podobnej do tej, którą już masz.

    Z drugiej strony jak zdecydujesz się naprawiać - wydasz pewnie niskie lub średnie kilka tys. PLN - ale będziesz wiedział, że przez następne kilkaset tysięcy km skrzynia Ci nie klęknie w najmniej wygodnym momencie. Oczywiście jeżeli nie będziesz robił głupot ;)

    Jest jeszcze pytanie, czy w swoich okolicach masz zaufanych skrzyniarzy - bo o to wcale nie jest łatwo.

    Wracając więc do pytania - naprawiać czy remontować - musisz sam wybrać, czy wolisz większe ryzyko czy większy wydatek.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    no wlasnie u mnie z warsztatami jest ciezkobo nie ma wogole pozadnych znajomy ma namiary do goscia ale we wroclawiu ludzi ego chwala bierze stara skrzynie a daje po remoncie i z gwarancja chociaz uzywana te zkuszaca opcja...eh....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    58
    BMW
    730d e38
    Skąd
    kielce
    Witam.
    Z pewnością musisz wyjąc skrzynie i dopiero będzie wiadomo jaki jest stopień uszkodzeń i jaki będzie koszt naprawy. Na pewno dobra naprawa a potem właściwa eksploatacja skrzyni będzie gwarantować bezawaryjne użytkowanie.Mogę polecić bardzo dobry warsztat naprawy skrzyń automatycznych w okolicy Kielc. W razie zainteresowania podam telefon lub adres . Znam warsztat, serwisuje i naprawiałem swoją skrzynie 5hp24, BMW 730d, przebieg 260000km.
    Pozdrawiam. Waldek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •