Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Obsługa komputera

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34

    Obsługa komputera

    Mam pytanie czy istnieje gdzieś możliwość zmiany języka menu na komputerze gdyż mam komunikaty po włosku,czy posiada ktoś instrukcję do komputera BC i opis włączników który jest od czego?Zawsze po przekręceniu kluczyka pali się komunikat PROG można to jakoś wyłączyć?do czego służy przy manetce ten przełącznik od komputera gdyż jak go duszę to się nic nie dzieje.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    o czego służy przy manetce ten przełącznik od komputera gdyż jak go duszę to się nic nie dzieje.
    A powinno... przełączanie między programami/funkcjami komputera. Np. spalanie, czas i data, czy fajna funkcja pokazująca na jaki dystans starczy paliwa... itd Funkcje wyświetlacza pod zegarami pokrywają się chyba z tymi na wyświetlaczu głównym.

    Cytat Zamieszczone przez Kasia i Tomek
    Mam pytanie czy istnieje gdzieś możliwość zmiany języka menu na komputerze gdyż mam komunikaty po włosku
    Mówisz o którym komputerze? Tj czy masz komputer jedynie z małym wyświetlaczem pod zegarami czy z navi/tv? Nie wszystkie E38 mają komputer z nawigacją... ale jeśli o tym mowa to w ustawieniach będziesz miał dostępne języki. Ustawienia to ikona umiejscowiona w lewym dolnym rogu wyświetlacza. Pokrętłem ustaw na tę ikonę i naciskając pokrętło potwierdź wybór. Otworzy się menu ustawień i pierwsze u góry to wybór języka. Tak przynajmniej wygląda to u mnie (mam komputer z nawigacją). Swoją drogą ciekawe że Twój komputer obsługuje włoski, w mojej 740 jest dostępny niemiecki i angielski.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Ja tez mialem komunikaty po włosku i nie dało sie zmienić przez zegary jezyka. Pomogło tylko podłaczenie pod komputer i ogolnie miałem 5 jezyków do wyboru
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  4. #4
    W trybie serwisowym jest ogolnie 5 jezykow do wyboru, i wcale nie trzeba podpinać kompa. Slyszalem ze w niektorych modelach wystarczy dlużej przytrzymac przycisk menu. Ja mialem wybór 5 jezyków po starcie z karty tv czyli odłączeniu czytnika.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    a wiecie jak wyłączyć tą opcję prog żeby się nie zapalała po każdym przekręceniu kluczyka

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Z włoskim słyszałem że są problemy ze zmianą języka i jako jedyny nie da sie zmienić ręcznie :/ Pozostaje komp.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations
    o czego służy przy manetce ten przełącznik od komputera gdyż jak go duszę to się nic nie dzieje.
    A powinno... przełączanie między programami/funkcjami komputera. Np. spalanie, czas i data, czy fajna funkcja pokazująca na jaki dystans starczy paliwa... itd Funkcje wyświetlacza pod zegarami pokrywają się chyba z tymi na wyświetlaczu głównym.
    .
    te ustawienia mozna bardzo latwo programowac, mi wyswietla tylko zasieg i godzine, a PROG wyskakuje jak przytrzymasz

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    właśnie ten tryb jest cały czas i nie umiem go wyłączyć ciągle prog się świeci

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    A czy da się zmienic język niemiecki na ang w E38 przed liftem 95r?
    Nie mam tv, tylko mały komputer pod zegarami

  10. #10
    monster007, wszystko się da. Podłączasz komputer i po sprawie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •