Witam wszystkich użytkowników i pasjonatów , jestem z Poddębic woj.łódźkie mam na imię Robert i zawszę służę pomocną dłonią. Dzięki wielu waszym pomocnym postom zaoszczędziłem sporo nerwów , i rozwiązałem wiele problemów z pojazdami marki BMW.

Ze względu na sentyment do mojego pierwszego samochodu, którym była marka BMW , postanowiłem powrócić znów do tej marki.
Wybór padł na BMW serii E38. Do tej pory eksploatowałem auta o większej pojemności , i nie zamierzam tego zmieniać . Początkowo nie planowałem zakupu BMW serii 7 ,ale po godzinie spędzenia za sterami 750i e 38 postanowiłem że będzie to BMW E 38 750i lecz nie skreślam przy zakupie innych pojemność oraz diesla. Wszystko zależy od poprzednich właścicieli jak dbali o autko wiem że ciężko znaleźć autko i z wielu elementów wyposażenia jestem gotów zrezygnować by później było co dokładać (sama przyjemność ) ;) . Zapewne już latem zawitam i od świeże temat by się pochwalić :P nowym nabytkiem oraz zamieścić jakiś album z fotkami .Od zakupu BMW E38 już mnie nic, nie z niechęci
Pozdrawiam Serdecznie Robert. ;)

PS dzięki modom za przypomnienie zaległości w tym dziale . ;) 07-04-2008 długo to trwało i przepraszam za spóźnienie 8/