Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Piękne E32 od pasjonata marki

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa

    Piękne E32 od pasjonata marki

    Witam wszystkich!
    Podaje link do aukcji e32 znajomego. Auto mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, bardzo zadbane.
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10770405
    Dla zainteresowanych mogę podać vin rozkodowany lub nie, zależy jak kto woli.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Auto może i ładne ale na zdjęciach tego nie widać.

    P.S-rozbawił mnie opis "Osobiscie nie jezdze na gazie bo mnie na to stac:). Wyposazenie jak przystalo na 7 obrzydliwie bogate." Stać Kolegę jeździć na Bp ale lpg ma-no ok.Wyposażenie "obrzydliwie bogate" a tak na prawdę podstawowe jak na ten rok.

    pozdr

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Auto było zakupione z instalacją gazową i faktycznie przyznaje, że nie jeździ na LPG,a opis był ogólnie pisany z żartem żeby nie wyszło jak każde inne ogłoszenie i zwróciło uwagę :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    I to rozumiem :D Ale kolego zapodaj lepsze foty bo na tych to nic nie widać :? a widać że auto warte uwagi...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    auto wygląda łądnie ale z tą ceną to lekko przegiał jakby to było chociaż 740i to co innego :) I ta guma do silnika stać go na PB ale nie na kawałek gumy polepiona taśma jak cholera. Wnętrze mi sie widzi z wierzchu dosyć dosyć felgi uwielbiam ten wzór

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...stac na Bp bo jezdzi w weekendy ;) a jak mało śmiga to po co zmieniac gumę :P Ogólnie jak bym szukał e32 to to ogłoszenie bym pominął przez opis...jeśli porządna instalacja sekwenycjna i zestrojenie to co z tego że śmiga na gazie-nierobi tyle szkud co starsze instalki....

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Równie dobrze można by było sprzedać to auto po demontażu LPG ale po co skoro "bród" w papierze i tak zostanie.
    Ja np mam nie miłe wspomnienia z paliwem alternatywnym stąd też widnieje u mnie w dow. rej. przekreślony napis LPG, a co do gum dolotu to już 3ci tydzień czekam i się doczekać nie mogę. Podobno z wrogiem się dogadać nasi nie mogą, ile w tym prawdy-nie wiem. W tym przypadku może być podobnie, aczkolwiek nie chcę tu nikogo tłumaczyć.
    Jak będzie ktoś zainteresowany to nr tel jest podany w ogłoszeniu, ja mogę się dowiedzieć dla forumowiczów o vin i np poprosić właściciela o wysłanie zdjęć, zaś o szczegóły dotyczące 7 proszę się z nim kontaktować.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Autko może faktycznie ładne ale fotki tragiczne. Dobra fotka to połowa sukcesu. Cena też troszkę zaporowa bo w tej cenie już można się pokusić o E38 w podobnym stanie i podobnym motorem.
    Zmiana fotek i już będzie lepiej wyglądać ogłoszenie.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Michał525i
    Autko może faktycznie ładne ale fotki tragiczne. Dobra fotka to połowa sukcesu. Cena też troszkę zaporowa bo w tej cenie już można się pokusić o E38 w podobnym stanie i podobnym motorem.
    Zmiana fotek i już będzie lepiej wyglądać ogłoszenie.
    no bez przesady za 12800 to ja nie widziałem jeszcze ładnej e38. jasne można kupić za tyle, ale większość to powinno już być w recyklingu.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Darecki_e23
    mam nie miłe wspomnienia z paliwem alternatywnym stąd też widnieje u mnie w dow. rej. przekreślony napis LPG, a co do gum dolotu to już 3ci tydzień czekam i się doczekać nie mogę. Podobno z wrogiem się dogadać nasi nie mogą, ile w tym prawdy-nie wiem.
    Nie chcę się czepiać, ale od kiedy w DR można cokolwiek kreślić? A może to zmiana którą sam sobie wprowadziłeś do dowodu?

    Jak na moją wiedzę to zmiany w dokumentach wprowadza organ wydający i "skreślanie" czegokolwiek to raczej bajka.

    Być może to "dogadywanie się z wrogiem" źle zrozumiałem, ale czy nie łatwiej zadzwonić do najbliższego ASO? Prowadzą wysyłkę części, więc pewnie też nie musi być też to najbliższe...

    Czy "Pasjonat marki" okleja dolot powietrza taśmą?
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •