Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Piękne E32 od pasjonata marki

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Cytat Zamieszczone przez Darecki_e23
    mam nie miłe wspomnienia z paliwem alternatywnym stąd też widnieje u mnie w dow. rej. przekreślony napis LPG, a co do gum dolotu to już 3ci tydzień czekam i się doczekać nie mogę. Podobno z wrogiem się dogadać nasi nie mogą, ile w tym prawdy-nie wiem.
    Nie chcę się czepiać, ale od kiedy w DR można cokolwiek kreślić? A może to zmiana którą sam sobie wprowadziłeś do dowodu?

    Jak na moją wiedzę to zmiany w dokumentach wprowadza organ wydający i "skreślanie" czegokolwiek to raczej bajka.
    No i taki organ wydający robi "skreślenie" :) Np. w przypadku współwłaściciela lub adnotacji o byciu taksówką. Podejrzewam, że w przypadku usunięcia instalacji LPG również z odpowiednim świstkiem od diagnosty należy udać się do organu, który wydał DR i tam miła pani w okienku skreśli LPG :D
    Próba skreślenia jakiegokolwiek wpisu zawsze spotykała się z odmową - przynajmniej w UMK WK. Jak dotąd zmiany w DR o których mowa przeprowadzałem w przynajmniej 5 autach i zawsze oznacza to wymianę DR na nowy, co generuje dochody na rzecz UM rzecz jasna.
    Wypowiadam się jedynie ze swojego doświadczenia i nie zarzekam że w identyczny sposób działa reszta świata.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Bo to są złodzieje - po to jest rubryka - Adnotacje Urzędowe ( zajmująca pół dowodu) żeby tam wszystko wpisywać i skreślać do woli !

    To jest po rozbój w biały dzień .


    Tak samo jak obowiązek meldunkowy i zmienianie dowodu osobistego i prawa jazdy - jak by nie mogli zrobić miejsca na takie adnotacje , albo wprowadzić dowody z danymi zapisanymi na chipie , które można zmieniać, bez konieczności zmiany całego dokumentu.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Bo to są złodzieje - po to jest rubryka - Adnotacje Urzędowe ( zajmująca pół dowodu) żeby tam wszystko wpisywać i skreślać do woli !

    To jest po rozbój w biały dzień .


    Tak samo jak obowiązek meldunkowy i zmienianie dowodu osobistego i prawa jazdy - jak by nie mogli zrobić miejsca na takie adnotacje , albo wprowadzić dowody z danymi zapisanymi na chipie , które można zmieniać, bez konieczności zmiany całego dokumentu.
    W pełni zgadzam się z przedmówcą :D. "Skreślać do woli" przy oszczędności paru zł (w porównaniu do ceny auta). Nie chodzi o te ok 70zł, bo ja mogę zapłacić tylko o fakt, że to jest a tylko niektórzy z tego korzystają. U mnie w Urzędzie, jak chciałem wymienić dowód to w grę wchodzi tylko i wyłącznie duplikat.
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Co do gazu - wątpię, żeby to chodziło jak burza na KME silverze , a komp od gazu też tak dziwnie wisi - gaz pewnie potrzebuje przeróbki, żeby można było go w pełni wykorzystać.
    W tym temacie mogę tylko powiedzieć, że auto się przemieszczało na paliwie alternatywnym, a czy "jeździ jak burza" to nie mam pojęcia gdyż tylko dwa lub trzy razy jechałem (jako pasażer) gdy było uruchomione.
    Ja osobiście nie uważam takiego rozwiązania za środek oszczędności po kilku nie przyjemnych przygodach. Wg mnie to tylko pozory bo jak wiadomo coś innego, w ostateczności silnik trzeba szybciej wymienić :D.

  4. #24
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Szyby przyciemniane w przednich drzwiach są dozwolone, odpowiedni procent jest istotny! Jednym ze sposobów jest przyciemnianie piecowo-poczytaj przyda się na przyszłość.
    Piecowo owszem ale nie foia.Nawet bardzo jasna folia juz jest nie dopuszczalna-wiem bo mam i juz nie raz temat analizowalem.

    P.S-sorki ze pisze bez PL znakow ale na tym kompie nie mam takiej mozliwosci.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11225108
    Odświeżam, coby nie śmiecić nad to :).
    Autko ponownie wystawione, tym razem z ceną nieco niższą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •