Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Piękne E32 od pasjonata marki

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    W przypadku instalacji LPG jak ktoś demontuje i jedzie na dodatkowy przegląd to dowód rejestracyjny nie jest wyrabiany ponownie, jak jest to tylko duplikat i też widnieje notka w dowodzie, że to duplikat, tylko po prostu przekreślony napis LPG z dodatkową pieczątką WK i parafką.
    Co do gumy to tak też uczyniłem: Telefon do ASO gdzie zwykle zamawiam i części i tak czekam i.......... czekam.......... i nic.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Z tymi szybami wygląda jak karawan- albo wszystkie ciemne albo wogóle.

  3. #13
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Z tymi szybami wygląda jak karawan- albo wszystkie ciemne albo wogóle.
    To twoje zdanie,komuś może się podobać a o gustach się nie dyskutuje.Pamiętaj że ciemne szyby w przednich drzwiach są nie dozwolone.

    P.S-
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    wogóle
    Chyba w ogóle a nie "wogóle"

  4. #14
    W bagażniku widać ramki pod tablice rej. z nowego salonu BMW w Wawie :medit: ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Z tymi szybami wygląda jak karawan- albo wszystkie ciemne albo wogóle.
    To twoje zdanie,komuś może się podobać a o gustach się nie dyskutuje.Pamiętaj że ciemne szyby w przednich drzwiach są nie dozwolone.

    P.S-
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    wogóle
    Chyba w ogóle a nie "wogóle"
    Szyby przyciemniane w przednich drzwiach są dozwolone, odpowiedni procent jest istotny! Jednym ze sposobów jest przyciemnianie piecowo-poczytaj przyda się na przyszłość.

  6. #16
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Cytat Zamieszczone przez Darecki_e23
    mam nie miłe wspomnienia z paliwem alternatywnym stąd też widnieje u mnie w dow. rej. przekreślony napis LPG, a co do gum dolotu to już 3ci tydzień czekam i się doczekać nie mogę. Podobno z wrogiem się dogadać nasi nie mogą, ile w tym prawdy-nie wiem.
    Nie chcę się czepiać, ale od kiedy w DR można cokolwiek kreślić? A może to zmiana którą sam sobie wprowadziłeś do dowodu?

    Jak na moją wiedzę to zmiany w dokumentach wprowadza organ wydający i "skreślanie" czegokolwiek to raczej bajka.
    No i taki organ wydający robi "skreślenie" :) Np. w przypadku współwłaściciela lub adnotacji o byciu taksówką. Podejrzewam, że w przypadku usunięcia instalacji LPG również z odpowiednim świstkiem od diagnosty należy udać się do organu, który wydał DR i tam miła pani w okienku skreśli LPG :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Cytat Zamieszczone przez Darecki_e23
    mam nie miłe wspomnienia z paliwem alternatywnym stąd też widnieje u mnie w dow. rej. przekreślony napis LPG, a co do gum dolotu to już 3ci tydzień czekam i się doczekać nie mogę. Podobno z wrogiem się dogadać nasi nie mogą, ile w tym prawdy-nie wiem.
    Nie chcę się czepiać, ale od kiedy w DR można cokolwiek kreślić? A może to zmiana którą sam sobie wprowadziłeś do dowodu?

    Jak na moją wiedzę to zmiany w dokumentach wprowadza organ wydający i "skreślanie" czegokolwiek to raczej bajka.
    No i taki organ wydający robi "skreślenie" :) Np. w przypadku współwłaściciela lub adnotacji o byciu taksówką. Podejrzewam, że w przypadku usunięcia instalacji LPG również z odpowiednim świstkiem od diagnosty należy udać się do organu, który wydał DR i tam miła pani w okienku skreśli LPG :D
    Właśnie w oto taki sposób to wszystko się odbywa w naszym "pięknym kraju". A hak pomimo tego, że mam oryginalny bmw to i tak do dnia dzisiejszego nie ma żadnej adnotacji, ale to być może przeoczenie poprzedniego właściciela.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Michał525i
    Autko może faktycznie ładne ale fotki tragiczne. Dobra fotka to połowa sukcesu. Cena też troszkę zaporowa bo w tej cenie już można się pokusić o E38 w podobnym stanie i podobnym motorem.
    Zmiana fotek i już będzie lepiej wyglądać ogłoszenie.
    no bez przesady za 12800 to ja nie widziałem jeszcze ładnej e38. jasne można kupić za tyle, ale większość to powinno już być w recyklingu.
    To może powiedz mi czym się różni E32 od E38 z rocznika 94-95 w podobnej cenie? E32 będzie jak igiełka a E38 to recykling? Bez przesady. Moja mnie wyszła 13,500 a szrotu bym nie kupił. W pełni sprawne auto, a dopłata 1000zł do modelu to już nie dużo. Zapytaj innych forumowiczów bo widzieli na żywo. NIe mówię o ogłoszeniach na Allegro, trzeba troszkę poszukać. Zresztą możesz luknąć fotki: http://forum.7er.pl/e38-michal525i-z...na-vt10444.htm
    Pozdrawiam.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Michał525i
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Michał525i
    Autko może faktycznie ładne ale fotki tragiczne. Dobra fotka to połowa sukcesu. Cena też troszkę zaporowa bo w tej cenie już można się pokusić o E38 w podobnym stanie i podobnym motorem.
    Zmiana fotek i już będzie lepiej wyglądać ogłoszenie.
    no bez przesady za 12800 to ja nie widziałem jeszcze ładnej e38. jasne można kupić za tyle, ale większość to powinno już być w recyklingu.
    To może powiedz mi czym się różni E32 od E38 z rocznika 94-95 w podobnej cenie? E32 będzie jak igiełka a E38 to recykling? Bez przesady. Moja mnie wyszła 13,500 a szrotu bym nie kupił. W pełni sprawne auto, a dopłata 1000zł do modelu to już nie dużo. Zapytaj innych forumowiczów bo widzieli na żywo. NIe mówię o ogłoszeniach na Allegro, trzeba troszkę poszukać. Zresztą możesz luknąć fotki: http://forum.7er.pl/e38-michal525i-z...na-vt10444.htm
    Pozdrawiam.
    ok zgodzę się z tobą że czasem za takie pieniądze można kupić ładne e38, ale ile jest takich okazji?? patrząc na allegro nie ma w ogóle.

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja wiem jedno - zdjęciami w aukcjach nie ma się co sugerować - czasami piękne auto to totalny strup , a innym razem "paść" stojący w "krzakach" okazuje się być w świetnym stanie.


    Co do wyposażenia - może nie najbogatsze ale - dwustrefowa klima , oryginalny alarm, drewno indywidual, oryginalne radio, zestaw audio hi-fi, spryskiwacze reflektorów, skórzana tapicerka i pewnie sporo innych rzeczy, których nie widać - wydaje mi się że to wystarczający zestaw...


    Co do gazu - wątpię, żeby to chodziło jak burza na KME silverze , a komp od gazu też tak dziwnie wisi - gaz pewnie potrzebuje przeróbki, żeby można było go w pełni wykorzystać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •