Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: [ AV/navi] audio w 38 po lifcie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Wychodziły 4 wersje monitorów 16:9:
    1. monitor do BMW E46 na kasetę
    2. monitor do BMW E46 na CD
    3. monitor do BMW E38, E39 na kasetę
    4. monitor do BMW X5 na kasetę (jest inna matryca niż w E38 i E39)
    Monitory do E38, E39 i X5 nigdy nie wychodziły na CD.
    To co widać na filmie, to nieoryginalne DVD, podpięte pod AV. Sterowanie nim odbywa się za pomocą pilota, nie za pomocą monitora -> widać na filmie
    A samo DVD ktoś zamontował sobie w monitorze tzn. wywalił napęd na kasetę i umieścił tam DVD. Nigdy nie było czegoś takiego jak na filmie.

    Pozdrawiam

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_BMW
    Monitory do E38, E39 i X5 nigdy nie wychodziły na CD.
    To co widać na filmie, to nieoryginalne DVD, podpięte pod AV. Sterowanie nim odbywa się za pomocą pilota, nie za pomocą monitora -> widać na filmie
    A samo DVD ktoś zamontował sobie w monitorze tzn. wywalił napęd na kasetę i umieścił tam DVD

    Tak mi to wyglądało na tym filmiku.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_BMW
    ...
    Monitory do E38, E39 i X5 nigdy nie wychodziły na CD...
    Znajomy miał E39 530D z 2001 albo 2002 roku i na 100% miał 16/9 na płyte w oryginale bo miał ją od nowości, tzn przywiózł ją od teścia z niemiec który kupił ją w salonie i napewno nikt tam nic nie grzebał.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Znajomy miał E39 530D z 2001 albo 2002 roku i na 100% miał 16/9 na płyte w oryginale bo miał ją od nowości, tzn przywiózł ją od teścia z niemiec który kupił ją w salonie i napewno nikt tam nic nie grzebał.
    No to bardzo ciekawe(jakaś nadzieja na CD jest) A jesteś w stanie wyciąganć coś więcej od znajomego o tym CD?
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  5. #15
    Bardzo ciekawe, bo nawet ETK nie dopuszcza takiej możliwości....

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Bardzo ciekawe, bo nawet ETK nie dopuszcza takiej możliwości
    Tak jak pisałem wyżej, ja kiedyś widziałem monitor 16/9 na alledrogo i był z wejsciem na cd, gadałem z gosciem i mówił ze odtwarza płyty jak należy,troche to dziwne ale prawdziwe ;D

  7. #17
    komando, takie ekrany są, bez problemu nawet na Allegro znajdziesz do e46, ale one mają ciut inne przetłoczenia i przez to nie będzie to pasować do naszych aut.... Pytanie, jak to jest zrobione w przytoczonym e39....

  8. #18
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    u mni 16:9 jest identyczne jak w e38....w e46 jest inny lekko ksztalt....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    , takie ekrany są, bez problemu nawet na Allegro znajdziesz do e46
    Tak zgadza się do e 46 są z przetłoczeniami, a ja widziałem do e39,e38 czyli takie jakie mamy z kasetami a ten był z cd, myślę sobie, a może jest możliwość przełożenia tylko panela przedniego do całej reszty od monitora z e46???? i wtedy byłby z cd??? a panel przedni widziałem na alledrogo za 700złociszy :D i tutaj mielibyśmy problem rozwiązany tylko pytanie czy można przełożyć ten panel???? :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez tgracing
    A jesteś w stanie wyciąganć coś więcej od znajomego o tym CD?
    To znaczy co miałbym wyciągnąć, napewno była "dziupla" na płytę jak opuściłem monitor i napewno nikt tam tego nie zmieniał. Mogę dopytać dokładnie który to był rok czy miesiąc autka.

    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Bardzo ciekawe, bo nawet ETK nie dopuszcza takiej możliwości....
    Nie wiem jak jest w ETK ale jak wspomniałem, zwidów nie miałem, myślałem nawet ze to był oblig ze jak wszedł 16/9 to juz na płytę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •