Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: KLAMKA

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu558
    serdeczne dzięki jutro spróbuję i mam nadzieję, że się uda i nie zostanę z autem bez klamki...
    Musi się udać choć jest to upierdliwe i bez wprawy zajęło mi trochę czasu (mało tego, udało się za drugim podejściem, bo nie mogłem się połapać co i jak). Co do niezdejmowania boczków... osobiście radzę zdjąć, jest po prostu łatwiej bo wszystko dobrze widzisz. Zdjęcie boczków to nie problem. Delikatnie drewno (mi najlepiej schodziło podważone od strony zawiasów), potem od krawędzi dolnej podważamy idąc po kolei dół i boki, następnie odkręcamy poduszkę (jak ją masz i pamiętaj o wyjęciu kluczyka ze stacyjki) i jesteś w środku.

  2. #12
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations
    Co do niezdejmowania boczków... osobiście radzę zdjąć, jest po prostu łatwiej bo wszystko dobrze widzisz. Zdjęcie boczków to nie problem. Delikatnie drewno (mi najlepiej schodziło podważone od strony zawiasów), potem od krawędzi dolnej podważamy idąc po kolei dół i boki, następnie odkręcamy poduszkę (jak ją masz i pamiętaj o wyjęciu kluczyka ze stacyjki) i jesteś w środku.
    W boczkach z poduszką trzeba ściągać drewno? Ja mam bez airbaga i drewna nie ruszam...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    W boczkach z poduszką trzeba ściągać drewno? Ja mam bez airbaga i drewna nie ruszam...
    Nie wiem czy jest metoda by go nie ściągać. Ja ściągałem, ale to żaden problem o ile zachowamy umiar i nie będziemy się z tym ostro szarpać.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    nie trzeba ściągać drewienek w wersji z airbag żeby zdjąć tapicerkę, nie trzeba jej także zdejmować żeby wymienić klamkę zewnętrzną... poradzisz sobie

  5. #15
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    nie trzeba ściągać drewienek w wersji z airbag żeby zdjąć tapicerkę, nie trzeba jej także zdejmować żeby wymienić klamkę zewnętrzną... poradzisz sobie
    Dla kogoś kto ma w tym wprawę nie ma faktycznie problemu. Ja nie powiedziałem że się nie da zdjąć klamki nie demontując boczku. Jest po prostu łatwiej bo wszystko widzisz. Zdjęcie to jeszcze pikuś, gorzej jest z założeniem. Co do zdejmowania listwy ozdobnej... Być może można jedynie odczepić dół, ale ja nie wiem w jaki sposób to zrobić i pamiętam że w instrukcji dotyczące wyjęcia klamki, była mowa o demontażu tych listw.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Masz rację że więcej będzie widać, ale dużo więcej darmowej roboty, po zdjęciu tapicerki trzeba odkręcić airbag potem oderwać wygłuszenie a i zatrzaski od tapicerki lubią pękać, jak sobie poświeci latarką w tę owalną dziurkę :what: to na pewno trafi haczykiem o którym wspomniał sylwekk

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    18
    Panowie a czy będzie pasować klamka od e39?

  8. #18
    Będą.

  9. #19
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Będzie pasować na 100%. Ostatnio wymieniałem i też kupiłem od E39. Kupuj śmiało :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •