Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: [ elektryka] Jaki akumulator ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów

    [ elektryka] Jaki akumulator ?

    Panowie chce zmienic akumulator w swojej 740i ktos moze doradzic jaki najlepiej brac, z tego co slyszalem to Centra Futura daje rade no i Bosch S5. Ponadto bardzo bym prosil o informacje jaka wysokosc powinien miec akumulator bo poprzedni wlasciciel mojej wsadzil za wysoki i boczek sie przez to nie domykal :(
    Jak ktos ma linki do aukcji to prosze wklejac bo chcialbym jak najszybciej go kupic.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    warto od czasu do czasu skorzystać z opcji szukaj,

    http://forum.7er.pl/-elektryka-jaki-...ght=akumulator

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    MOLL M3 zdecydowanie


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    Centra Futura mam i polecam 3 lata gwarancji , bez obsługowy osobiscie posiadam 100 ah dalem 450zl

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Czekam jeszcze az ktos poda max wysokosc ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Ja mam u siebie BMW 90Ah żelowy, sprawuje się świetnie. Cena w ASO 1100 zł, a na alegro 600 zł.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Po ostatnich przejściach z baterią i ładowaniem też stawiałbym na żelowy. Rozmawiałem z jednym sprzedawcą, i zaproponował mi akumulator jakiejś amerykańskiej firmy. Twierdził, że jest to najwyższa jakość pośród akumulatorów żelowych. Postaram się w poniedziałek zebrać więcej informacji i podam, o jaką markę chodzi. Parametry - 100Ah, wysokość właściwa (czyli coś około 17 cm) i cena około 950 zł po zniżkach.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    A ja mam Zap Schneider 100 Ah, wykonany w technologi srebra, kosztował 380 zł i działa super. Co do żelowych to powiem tak, nasze 7er to nie łodzie i nie ma sensu kupować im żelowy akumulator. Moim zdaniem to lekka fanaberia.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Bitek, a masz jakieś doświadczenia jak Twój aku znosi dłuższy postój bez odpalania (powiedzmy powyżej 2 tygodni) albo słuchanie radia na zgaszonym silniku?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Bitek, a masz jakieś doświadczenia jak Twój aku znosi dłuższy postój bez odpalania (powiedzmy powyżej 2 tygodni) albo słuchanie radia na zgaszonym silniku?
    To podam Ci przykład, robię teraz szfagra opla omegę po wypadku, siódemka stoi w garażu a z boku robię omegę, jako że samemu jest bardzo smutno to w 7er mam włączone radyjko, muszę mieć je włączone dość głośno, radio grało wczoraj ok 5 h, potem wsiadam i odpalam auto bez problemu :-) Co prawda aku ma dopiero 3 tygodnie ale na moim poprzednim radia mogłem słuchać około 20 minut:-) Nie mówię ze inne aku są złe ale nie trzeba ładować odrazu żelówki :)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •