Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: uwaga 740i ciekawostka...

  1. #1
    7ka
    Gość

    uwaga 740i ciekawostka...

    ogloszenie-> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10536843

    osobiscie ogladalem ja w Hannoverze .. piekne auto,pan ktory ja sprzedawal przyjechal e65 individual .. wydawalo mi sie ze mowi prawde..

    do rzeczy..

    auto wtedy ( styczen-luty) mialo 206.000 przebiegu wymieniono zostalo wiele rzeczy-skrzynia,chlodnica,most ..i inne pierdoly..

    auto "bezwypadek" ale po zmierzeniu moim manometrem za 25zl maska miala grubsza warstwe lakieru...

    krotkie spojrzenie w ksiazke serwisowa.. przeprawiony zostal stan licznika.. niby servisowana do konca .. ale widac ze ktos grzebal przy przebiegu na ksiazce.. na pytanie kiedy byl ostatni servis.. wlasciciel motal sie..

    Wlasciciel nie chcial przez tel podac Vinu.. wiec przyjechalem i zrobilem pare zdjec.. vinu :D

    po sprawdzeniu w aso przeszlosci auta(tutaj dziekuje podzekowania dla Sylwka ;) )

    wyszlo na to ze auto w 2003 mialo 160tys przeb

    w 2005 190tys... w 2006 150 tys... 8/

    ksiazka wogole nie pokrywala sie z tymi danymi ktore zapisane byly w kompie ...

    wlasciciel to pracownik-moze i jakis kierownik formy ubezpieczeniowej.. bardzo nie mily.. za auto chcial 6900 euro ..gdyby przyjal moja propozycje mialbym to auto za 6000 euro.. no ale ten przebieg ktory niestety nie jest prawdziwy rozwial moje zainteresowanie..

    co ciekawe.. pare miesiecy temu to auto poszlo na Ebay.de za kwote jesli dobrze pamietam 4600 euro..

    jest gdzies temat mojej fotorelacji z tamtej podrozy.. jak znajde linka to wkleje.. ;)

  2. #2
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Bardzo dobre ostrzeżenie przed "parchem"

    :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    haha, pamiętne dochodzenie na GG :)

  4. #4
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Gasper
    haha, pamiętne dochodzenie na GG
    hehe dokladnie

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Takich końcówek wydechu się nigdy nie zapomina. Szczególnie, jak były i na e38 i na e65 :hah:

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    Bardzo dobre ostrzeżenie przed "parchem"
    Raczej dość dobrze opisany mechanizm oszustwa. Wg mnie ta historia nie przekreśla możliwości zakupu tego auta. Jak każdy używany samochód, trzeba po prostu obejrzeć...

  7. #7
    No tak, ale skoro z autem jest mechanicznie wsio ok, to po cholerę koleś kombinuje z przebiegiem? I nawet nie wie kiedy ostatni serwis robił. Co sugeruje, że na jednym oleju mógł jeździć 2-3 lata :] Wszyscy dobrze wiedzę, że takie 7er przeważnie mają przelatane 200-300tyś i lepiej, i raczej rzadko trafiają się z mniejszymi przebiegami. Ale jak się dbało o furę to takie 300tyś nie robi większego wrażenia na silniku. Akurat się dotarł ;) To nie jest Corsa czy Fabia gdzie przebieg ma znaczenie, bo po 200tyś trzeba zacząć myśleć o remoncie, więc ludzie cofają na 120 przed sprzedażą. Sami wiecie, że zadbane i regularnie serwisowane V8 czy V12 bez problemów zrobi pół bańki i nawet tego nie poczuje. Więc nie rozumiem podejścia kolesia.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    No tak, ale skoro z autem jest mechanicznie wsio ok, to po cholerę koleś kombinuje z przebiegiem? I nawet nie wie kiedy ostatni serwis robił. Co sugeruje, że na jednym oleju mógł jeździć 2-3 lata :] Wszyscy dobrze wiedzę, że takie 7er przeważnie mają przelatane 200-300tyś i lepiej, i raczej rzadko trafiają się z mniejszymi przebiegami. Ale jak się dbało o furę to takie 300tyś nie robi większego wrażenia na silniku. Akurat się dotarł ;) To nie jest Corsa czy Fabia gdzie przebieg ma znaczenie, bo po 200tyś trzeba zacząć myśleć o remoncie, więc ludzie cofają na 120 przed sprzedażą. Sami wiecie, że zadbane i regularnie serwisowane V8 czy V12 bez problemów zrobi pół bańki i nawet tego nie poczuje. Więc nie rozumiem podejścia kolesia.
    ale jak napisze ze ma przejechane 300tys to nikt nawet niezadzwoni, jeszcze sie nienauczyliscie :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Czyli pomiędzy 2005 a 2006 jeździła tylko na "R" a to może świadczyć o awarii skrzyni ;)

    Na poważnie to nie wygląda źle a przebieg cofnięty to taki chwyt na kupca. (niestety).

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Możesz napisać coś więcej o tym aucie? Chciałem je zobaczyć lecz teraz mam wątpliwości. Strasznie dużo wymienionych części nawet jak na przebieg 300tyś. km. I jeszcze ta wymieniona chłodnica. Sugeruje to dzwona przodem, co mnie kompletnie zniechęca. W to że ciekła tak sama z siebie trudno uwierzyć. Gdy sprzedawałem moje 735 to przy przebiegu 360tyś. km wymieniałem oleje i klocki i tyle. A w tym egzemplarzu wystąpiło bardzo dużo usterek. Widziałeś je na żywo więc napisz proszę co zaobserwowałeś. Pozdrawiam.
    monster_pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •