ogloszenie-> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10536843

osobiscie ogladalem ja w Hannoverze .. piekne auto,pan ktory ja sprzedawal przyjechal e65 individual .. wydawalo mi sie ze mowi prawde..

do rzeczy..

auto wtedy ( styczen-luty) mialo 206.000 przebiegu wymieniono zostalo wiele rzeczy-skrzynia,chlodnica,most ..i inne pierdoly..

auto "bezwypadek" ale po zmierzeniu moim manometrem za 25zl maska miala grubsza warstwe lakieru...

krotkie spojrzenie w ksiazke serwisowa.. przeprawiony zostal stan licznika.. niby servisowana do konca .. ale widac ze ktos grzebal przy przebiegu na ksiazce.. na pytanie kiedy byl ostatni servis.. wlasciciel motal sie..

Wlasciciel nie chcial przez tel podac Vinu.. wiec przyjechalem i zrobilem pare zdjec.. vinu :D

po sprawdzeniu w aso przeszlosci auta(tutaj dziekuje podzekowania dla Sylwka ;) )

wyszlo na to ze auto w 2003 mialo 160tys przeb

w 2005 190tys... w 2006 150 tys... 8/

ksiazka wogole nie pokrywala sie z tymi danymi ktore zapisane byly w kompie ...

wlasciciel to pracownik-moze i jakis kierownik formy ubezpieczeniowej.. bardzo nie mily.. za auto chcial 6900 euro ..gdyby przyjal moja propozycje mialbym to auto za 6000 euro.. no ale ten przebieg ktory niestety nie jest prawdziwy rozwial moje zainteresowanie..

co ciekawe.. pare miesiecy temu to auto poszlo na Ebay.de za kwote jesli dobrze pamietam 4600 euro..

jest gdzies temat mojej fotorelacji z tamtej podrozy.. jak znajde linka to wkleje.. ;)