Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [e38] kupie e38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    2
    BMW
    7er
    Skąd
    oca

    [e38] kupie e38

    witam. prosze o pomoc bo wiem ze tylko tu moge sie czegos na ten temat dowiedziec - mianowicie jestem wielkim fanem modelu e38 i to jest moje marzenie. mam zamiar kupic takie auto ale dysponuje tylko kwota 20 tys zl. widzialem wiele ofert na allegro i innych tego typy stronkach oferty ponizej 20 tys. zl. i nie wim czy to nie jest jakas "mina". sa nawet egzemplarze z sekwencyjnym gazem za ok. 18 tys. wiec mnie to troche dziwi. wiec prosze o pomoc - dajcie znac czy za mniej niz 20 tys zl mozna kupic cos sensownego??? interesuje mnie tylko 730 lub 728 ze wzgledu na pojemnosc i czy warto sie wybrac po to auto na zachod, jesli tak to od jakiej zaczynaja sie kwoty?? dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Odpowiem tak ,nikt za darmo auta nie odda.Napewno z pośród tych aut do 20 tys zdarza się i gdne uwagi auto .Poprostu trzeba szukać jak każdy z nas to robił .Nikt nie kupił auta od tak ;) z ulicy zawsze trzeba kupować nie emocjami a rozsądkiem :D .
    Pozdrawiam Anatol

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ceny idą tylko w dół a nigdy do góry, za rok czy dwa E38 będzie mozna kupić juz za 10 tyś, chociaż właściwie w skupie (eurotax) to juz dzisiaj są ceny w okolicach 13-14tyś za 95r, patrzałem w ksiażeczce na wrzesień.. ciekawe jak to będzie w grudniowej.

    Ja też osobiscie zauważyłem że 728 są tańsze od 730 i 740.

    Nie bałbym się wiec kupować auta za kwotę nizszę niz 20 tyś, bo wiem ze czasami ludzie cenią 25 tyś za E38 wartą 15...

  4. #4

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No właśnie damziom qbek znalazł twój post wcześniejszy na który już dostałeś odpowiedzi to po co drugi raz pytasz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •