Witam,
Mam 23 lata, jestem z Lubartowa ale bywam tam tylko w niektóre weekendy, aktualnie pracuje i mieszkam w Białymstoku.
Od trzech tygodni jestem kolejnym szczęśliwym posiadaczem 7-ki e38 740i 1997 rok,
czyli jak wiadomo silnik 4,4l v8 286KM,
skrzynia automat steptronic,
instalacja lpg sekwencja OMVL dream XXI czy jakoś tak ... jak narazie działa idealnie :)
lakier - orientblau metallic,
w zawieszeniu siedzą jakieś obniżające sprężyny,
felgi na lato orginalne 18' (foto) a na zime orginalne 16'
z wyposażenia to by bylo tak:
nawigacja MK1
telefon
TV (odblokowany)
zmieniarka 6CD
elektryczny dach
tapicerka czarna skóra
fotele przednie podgrzewane i regulowane elektrycznie
czujniki parkowania
tylna roleta elektryczna i rolety w drzwiach
ski bag
drewniana kierownica regulowana elektrycznie
el. składane lusterka boczne (to chyba nie był standard?)
przeciwmgielne przednie (chyba też nie standard?)
sam juz niewiem co było standardem a co nie w jakim roczniku ale to chyba tyle :P
albo dla pewności dodam że niemam np:
elektyki tylnich siedzeń
atermicznych szyb
klimatronika na tył
S EDC i nivo (to chyba dobrze :P )
podgrzewanej kierownicy
DSP
... i kto wie co jeszcze tam montowali :)

autko wydaje sie być zadbane, wszystko działa i narazie niema żadnych pilnych problemów,
mam pocące sie przewody pod zbiorniczkiem od płynu wspomagania (pierwsze do zrobienia razem ze zmianą oleju w niedługim czasie)
zepsuta jedna mała roletka w drzwiach
i jakieś małe poprawki lakieru w paru miejscach też by nie zaszkodzily ale to może w okolicach lata ...
jest to moja trzecia bmka, na początku miałem bmw e21 318i 1982r a po niej e21 323i 1979r ale 323 długo nie pojeździłem bo była w opłakanym stanie :P
potem była honda civic V gen hatchback 1992r 90KM a po niej i do teraz civic V gen coupe 1994r 125KM troche tuningowana mechanicznie i szykowana pod turbo :)
e38 będe uzywał niewiele i głównie w trasie a do tłuczenia się po dziurawym mieście czy dojazdy do pracy w brzydką pogodę 1,5km (więc katowanie na zimnym silniku :/ ) zostawiam sobie civica coupe ... bo szkoda odpalać v8 na taki spacerek :)

jak o czymś zapomniałem to krzyczcie :)

Fotki: