Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 193

Wątek: Co wybrać? e65 740d albo 745i/li

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No dokładnie o L7 miałem na końcu języka ale nie pamiętałem literki:D

    Mam znajomego który dawał właśnie ją do Bmw trends:) Jest taka czarna. Auto piękne jest a na dodatek to zamontował w niej cały car audio i telewizorki. Auto jest piękne jednym słowem:P Może ktoś kojarzy otiego?

    No jak patrzałem u niego na spalanie to 25 z kawałkiem pokazywał i nie było to raczej na krótkim odcinku bo dziennie nią śmiga.
    A to z 760 to spalanie było nie chwilowe tylko po przejechaniu koło 10km. to raczej jakie może być maksymalne.

    Ja chyba jednak pozostane przy 745i bądź 740d bo jest to dla mnie bardziej realne niż 760. No chyba że starszy model e38 z silnikiem 5,6l
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Właśnie bym zapomniał. Ktoś może wie jakie ma 745 lub 740d koła, konkretnie średnica i rozmiar opony? to są 18?

    Może macie jakieś 7 na celowniku które byście mogli polecieć albo zobaczyć jeśli było by w waszym zasięgu. U mnie pustka kompletnie nawet nie ma co zabardzo oglądać
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Dlaczego taka duma BMW piękne L7 ma poliftowe lampy a przedliftowy próg? bita z każdej strony? ;)
    A tu Cie zaskoczę. L7 innych nie miały :D Zawsze były takie progi. We wszystkich jakie widziałem takie są. Ale nie pytaj mnie czemu bo nie wiem.

    Cytat Zamieszczone przez kolonkos
    No dokładnie o L7 miałem na końcu języka ale nie pamiętałem literki:D

    Mam znajomego który dawał właśnie ją do Bmw trends:) Jest taka czarna. Auto piękne jest a na dodatek to zamontował w niej cały car audio i telewizorki. Auto jest piękne jednym słowem:P Może ktoś kojarzy otiego?

    No jak patrzałem u niego na spalanie to 25 z kawałkiem pokazywał i nie było to raczej na krótkim odcinku bo dziennie nią śmiga.
    A to z 760 to spalanie było nie chwilowe tylko po przejechaniu koło 10km. to raczej jakie może być maksymalne.

    Ja chyba jednak pozostane przy 745i bądź 740d bo jest to dla mnie bardziej realne niż 760. No chyba że starszy model e38 z silnikiem 5,6l
    W L7 jest ten sam silnik który ja mam. Więc o spalaniu mogę dyskutować. Uwierzę że spali 25 ale w dużym mieście i raczej dynamiczniejszej jeździe. No i dodatkowo trzeba liczyć trochę wiekszy ciężar L7.

    I w e38 nie było silnika 5.6 tylko 5,4 ;)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No sorki za 200cm3:P A co do miasta to jeździ ona po Chorzowie i okolicach, a co do dynamiki to aż za bardzo:)
    Auto poprostu prosi się aby obrócić się za nim.

    A piszę w innej sprawie tak sobie przeglądałem allegro i tak przykuły moją uwagę autka:

    http://moto.allegro.pl/item823235329...al_okazja.html w tej to akurat benzyna moje pytanie brzmi czy nie jest to za niska cena? Czy mieszka ktoś koło Olecka i mógłby ją zobaczyć . Dzowniłem i właściciel nie odbiera? Wydaję mi się że jest dobrze wyposażona tylko nie ma chyba wentylacji foteli przednich... i tych foteli bedziej luksusowych.

    A druga to diesel : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10333391 ona z kolei nie ma tego kułka na konsoli głównej. Do czego one służy? Co o nich myślicie?
    Jaak są fajne to może przemyślę czekanie do wiosny i się skuszę na jedną z nich...

    No oglądałem również 760 ale cena 130 tys....
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  5. #35
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    I w e38 nie było silnika 5.6 tylko 5,4 ;)
    Były jeszcze 5,7 ;)

  6. #36
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    KOLONKOS

    jeśli chodzi o 1 propozycje twoja to autko wygląda ok , sam nawet jak myślałem o zakupie dla siebie chciałem je ogladać , ale nie ma masaży i wentylacji w przodzie i grzanej kiery a to dla mnie były priorytetowe założenia

    2 wersja wygląda ok poza tym że jak dla mnie granatowy kolor odpada i kolor skórzanej kiery w granacie też mi nie leży wole poprostu czarne ale poza tym jest ok
    choc cena jak za ten rok wysoka ale to disel więc może dlatego, trzeba by ja było obmacac na żywca
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Były jeszcze 5,7 ;)
    6.0 też było :D No ale mówimy tu o Alpinach. ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Saturn
    Odnośnie ogłoszenia 1 - podejrzanie niska cena, trzeba by było auto sprawdzić na komputerze porządnie. 46k zł za takie auto z przebiegiem 190k to baaardzo duża okazja, do której raczej bałbym się podejść.

    Co do ogłoszenia 2 - swojego czasu jak szukałem e65 oglądałem jedną bunię w granatowym kolorze tak jak ten - wszystko ok ale kolor tapicerki w środku i plastików przy drzwiach - masakra, ciemno żółta sraczka, przepraszam za słowa - ale to dokładnie tak wyląda - jak kiedyś w starych puchatkach wieśniacki kolor skór - zółto-pomarańczowy. Chociaż ze skórami to jeszcze do przeżycia by było, ale ten kolor plastików przy drzwiach - progowe, boczne na słupkach i obok miejsca na lewą nogę kierowcy - katastrofa. Byłem to auto oglądać z 2 osobami - nikomu nic nie sugerowałem, każdy był porażony jak można tak fatalnie zrobić wnętrze tak cudownej limuzyny.

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Dzieki za info. A ile tak mniej więcej powinny stać 745?
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Miałem się już nieodzywać ale....

    1. ogłoszenie to mina na 99,9%
    a) auto od handlarza
    b) standardowo giełdowy przebieg
    c) Do ceny musisz doliczyć opłaty, które niskie nie będą z tego co wiem jakieś 18% od średniej z eurotax + wszelkie szmelce związane z rejestracją w wydziale komunikacji.
    d) Załóżmy że cena którą wystawił jest ceną za którą kupił to auto w rajchu a napewno tak nie jest bo przecież musi na tym zarobić - wychodzi na to że auto kosztowało około 9000EUR - czy uważasz że Niemiec sprzedał dobry samochód tej klasy za 9000 eur???

    2. ogłoszenie - gdyby to była benzyna to cena byłaby w miarę naturalna. Jeśłi chodzi jednak o diesla to według mnie cena bardzo atrakcyjna - czyli duże prawdopodobienstwo że kupujesz skarbonkę/ Byłbym w tym przypadku bardzo ostrożny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •