Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 193

Wątek: Co wybrać? e65 740d albo 745i/li

  1. #21
    Przy takich przebiegach nawet nie zastanawiaj nad dieslem. Ja robię mniej niż 10tyś rocznie, więc się szarpnąłem na V12. Może pomyśl 760 :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No 760 jeszcze w longu to jest coś ten pomruk v12 i te 445 koni robi swoje:P jechałem taką tylko znacznie wzmocnioną:P
    Wiadomo to topowy model ze sztandarowym silnikiem tylko problem w tym że taką gotówką nie dysponuję. A nie wiem w sumie jak inni jeździli tymi autami czy zarżnięte nie będzie ten model...
    U mnie w Chorzowie i innych bliskich miastach nie ma bmw 7 z fajnymi silnikami. Wszystko jest daleko koło Warszawy Gdańsk itp. A jechać żeby dowiedzieć się że to bubel to trochę strata czasu... A poza tym jak pisałem to na wiosnę chce autko:) Teraz jeszcze drugi garaż się buduję także na już nia ma miejsca na nią:((
    A mieliście docznienia z 760??
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Chciałem to samo co Jey napisać :D Nie marudź tylko 760Li albo ewentualnie 750 bierz. Jeżeli auto ma być jako niedzielna zabawka to myślę że warto zaszaleć.
    Ale właśnie w tym jest problem że nikt tu nie ma 760 i cała eksploatacja jest wg mnie trochę owiana tajemnicą. Jedni mówią że super silniki inni że padały jak muchy.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    nie no towar 7er?? czyba że ten towar ma 170 wzrostu bląd włoski do pasa cycuszki jak arbuzy i na imie loLITA ;D

    A tak na poważnie to bierz 745 i nie marudż
    ;D ;D ;D ;D ;D rządzisz ale ja wole brunetki ;D ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Ktoś tam napisał, że mało jeździ ja też rocznie robię 7-10 tysięcy bo BMW to dla mnie auto dla frajdy jeżdżę nim wtedy kiedy chcę bo rzadko muszę :)

    Ale w tym przypadku bierz V12 co za różnica czy spali 15 czy 18 skoro i tak mało jeździsz a frajda z 445KM niesamowita :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Ja mam kolegę, który posiada 760 tylko z fabryką właśnie to ma karoserie i wyposażenie wspólne. Dlatego nie sugeruję sie jego wersją.
    Jak jechaliśmy jego to jak pokazał spalanie to omal nie padłem... fakt faktem prosta 30 metrów pełen gaz hamule zakret i znów... chodzi autko cudownie. Ale spalanie wyszło koło 30litrów. A poza tym to ja chce kupić coś do około 80 tys. A nawet za 750 się nie rozglądałem a jak dobrze kojarze to jest poliftowa wersja?
    To ten sam silnik co w serii 6? Bo tym to miałem okazje jechac ale jako pasażer:P

    Tak frajda ale niech się coś tak pożądnie zepsuje w tej v12 to rachunek się zamknąć nie będzie chcial...
    A czytacie takie czasopismo jak bmw trends?
    Pamięta ktos te czarne bmw serii 7 to z dłuższą belką w środku?
    to jest wypas
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos
    Ale spalanie wyszło koło 30litrów
    Wiesz u mnie chwilowe spalanie to i 40 może pokazać. Patrzy się na spalanie po przejechaniu jakiegoś okresu czasu i dystansu :)

    Cytat Zamieszczone przez kolonkos
    Pamięta ktos te czarne bmw serii 7 to z dłuższą belką w środku?
    Chodzi Ci za pewne o przepiękną L7 :medit:
    Żeby Ci serce szybciej zabiło patrz na to :pada: Moje marzenie.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    chwilowo to ja w 520i potrafiłęm dobić do 17 litrów więc daj sobie spokój z patrzeniem na takie spalanie pojeździj takim autem tydzień a spadnie pewnie do granicy 15-20 litrów zależy jak jeźdizsz i gdzie :)

  9. #29
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Chodzi Ci za pewne o przepiękną L7 :medit:
    Żeby Ci serce szybciej zabiło patrz na to :pada: Moje marzenie.
    Dlaczego taka duma BMW piękne L7 ma poliftowe lampy a przedliftowy próg? bita z każdej strony? ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Po raz kolejny wkleję odpowiedź sylwka7, na moje pytanie na PW, dlaczego lepiej unikać V12 w E66

    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    w tym silniku wszystko jest pyszne oprocz ukladu paliwowego.

    Chodzi mi konkretnie o pompy paliwa (wysokiego cisnienia) i same wtryskiwacze. Sa drogie i przy naszym paliwie - awaryjne. To wszystko na co moge narzekac

    Jesli idzie o takie pierdoly jak czujniki ktore sie psuja to nie zwracam uwagi, poniewaz w innych silnikach typu N potrafia sie popsuc i zaliczam do wad 760.

    Uklad paliwowy to ten element ktory dosc czesto unieruchamia samochod, a tu w/g mnie jest niedopuszczalne jak na limuzyne tej klasy.

    wiec tak naprawde sadze ze jak kogos stac na 760 to naprawami nie bedzie sie przejmowal, a wiekszy klopot to unieruchomiony woz...

    Sylwek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •