Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 193 z 193

Wątek: Co wybrać? e65 740d albo 745i/li

  1. #191
    Początkujący Użytkownik Awatar MarcinByd
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    48
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    BDG
    Chętnie przeczytam jakieś krótkie porównanie D3 z E65 od osoby z forum, która miała oba auta na własny użytek :) Audi zawsze mnie ciekawiło chociaż E65 bardziej trafiło w moje gusta podczas wyboru auta tej klasy. Znam kilka osób, które gadają, że D3 ładniejsze, ja twierdze, że oba auta są ciekawe, są inne i trafiają w inne gusta :) Wcześniej w tej klasie miałem zaszczyt użytkować MB W220 przedliftowy, który moim zdaniem przy E65 wysiada, wiem, że to trochę starsza konstrukcja, ale prawdopodobnie tyczyłoby się to także odświeżonego W220.

  2. #192
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Na ocenę czym lepiej mi się prusza to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, bo zanim znajdę 7er która mi odpowiada minie zapewne czasu trochę. a druga sprawa jest taka,że przy pierwszym wejściu też niewiele się wyczuje. Czyli po zakupie jakieś 2 miesiące będzie trzeba poczekać. Ale napewno podzielę się wrażeniami z jazdy. Można śmiało test zrobić... może będzie bardziej miarodajny jak w AS :D bo na centymetry i punkty ocena auta jest głupawa trochę... Jest już teraz kilka kwestii które przemawiają o audi a8 jak dla mnie.
    - zdecydowani lepszy napęd bo na 4 klapki ma
    - większy jest bagażnik - ostatnio z ADASIO mieliśmy porównanie
    - BMW ma więcej miejsca na nogi z tyłu jeśli codzi o LONGA
    - wydaje mi się że sterowanie fotelemi jest bardziej przyjazne i intuiyjne w A8 - to moja ocena jest
    - miałem trochę okazje i driva siębawić, powiem szczerze że przez te pierwsze 5 minut w 7er nie wiedziałem co sie dzieje w a8 odrazu wszystko jasne,
    - fotele bardziej wygodne w 7
    - zaleta w a8 solar dach, laduje aku non stop, webasto i wszystko zasilane jest z niego
    - nie wiem jak w 7 ale a8 w lato clodzikomore silnika czy jakos tak
    - w 7 nie podoba mi sie to z tylu aby siedzenia grzac albo cos trzeba ten podlokietnik na dol opuścić a w a8 jest to normalne na tej tylnej konsoli
    chyba tyle
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  3. #193
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos Zobacz posta
    - nie wiem jak w 7 ale a8 w lato clodzikomore silnika czy jakos tak
    Już w E38 bagażnik jest zarówno chłodzony jak i ogrzewany. Nie są to temperatury zbliżone do tych co we wnętrzu auta ale swoje zadane spełniają, zimą jest przyjemna temperatura a latem gorących napojów także nie wyciągniesz z kufra. Są tam jeszcze (podobno) jakieś wynalazki jak klatka kogoś tam sprawiająca, że mróz nie zapuka do środka pod warunkiem, że na dworze nie jest -20*C :D podobno nie ma w nim też zasięgu GSM itd. ale to wszystko zasłyszane nie mam poparcia dowodami oprócz tego, że przy -10*C woda mi nie zamarzła przez noc gdy auto stało pod chmurką.
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 07-01-2011 o 10:02
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •